Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Natúr zabpehely?

Natúr zabpehely?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most iktattam be a diétámba a zabpelyhet, és arra lennék kiváncsi, hogy mennyi vízzel főzzem, illetve milyen édesítőszert ajánlotok az elkészítéséhez. Még piros gyümölcsöt dobnék mellé, viszont kell egy édesítő is, ami teljesen egészséges. Nehezen hízó vagyok, tehát reggel és este fogok 10-10 kanállal enni.

Köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 12. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Én egy tálba zabpehely + víz, mikróba két percre, kicsit kihűl bele két alma, porcukorral szoktam megszórni ha extra édesen akarom, vagy fagyasztott áfonya, de cukor se nagyon kell

Nem kell komplikálni az életet, és ezt sem, miért kellene főzni? Mikróban is felfő, és eggyel kevesebb edényt mocskolsz

Minek kellene bele édesítő ha édes gyümölcsöt teszel bele

És nehezen hízó vagy ezért eszel 10 kanállal, wtf, remélem csam trollkodsz

2021. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pontosabban a vizet főzöm vízforralóban, a 10 kanál belőle meg az adagom:-D Az nem fontos.

Köszi a választ

2021. aug. 12. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!