Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Laktató, olcsó étel ami...

Laktató, olcsó étel ami fagyasztható is?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 22:58
 1/8 anonim válasza:
37%
Kenyér
2021. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Paradicsomos húsgombóc.
2021. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Zöldséges rizseshús/paella, babgulyás, székelykáposzta, rakott karfiol/tészta, mindenféle nudlik és gombócok
2021. aug. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Lángos
2021. aug. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bolognai.
2021. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hány személyre. Én mindig nézem az akciókat, veszek X mennyiségű húst, megfőzöm pörköltnek és/vagy babgulyásnak, gulyáslevesnek. A pörköltet kiporciózom, a levest is. Kis dobozkákban lefagyasztom.

A pörköltet előveszem és különféle köretekkel eszem olvasztás után. Egyszer tarhonyával, egyszer főtt krumplival, vagy kifőtt tésztával. A tartalmas leveshez meg jó a friss kenyér, vagy sütök hozzá palacsintát, vagy krumplis pogácsát. Két példa, de így tartalmas és nem drága. Egy kiló lapocka pl. 1099.- forint akcióban. Nem olyan drága. Lassan a zöldségfélék drágábbak, mint a húsok. Elég szomorú, de ez van.

2021. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pörköltet, gulyást, káposztát, paprikás, paradicsomos, hagymás májat, lecsót is szoktam a fagyóba tenni.

A tésztának pl nem tudom mennyire tenne rosszat.

Vagy a tejszínes, tejfölös húsoknak, azt olvastam azt nem jó fagyasztani .

Vagy ha megsütök több csirkecombot, oldalast és úgy teszem a fagyasztóba, milyen lehet utána?

Egy szémélyre kell.

2021. aug. 29. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sima tésztát nyugodtan lehet fagyasztani, én is szoktam.

Tejfölöset is lehet. Nekem pl. parkol egy jó adag rakott karfiol a fagyóban. Nincs semmi baja attól, mert a tetején tejföl van.

Csirkecomb, vagy bármilyen hús is fagyasztható, utána is finom. Semmi baja nem lesz.

Levest is lehet fagyasztani, ahogy hurkát, kolbászt is.

Főzelék is mehet, annak sem árt.


Egyedül sült és főtt krumplit nem szabad, mert megváltozik az állaga, ha felenged. Szivacsos lesz.

2021. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!