Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 26 fős keresztelőre mit...

26 fős keresztelőre mit készítenének?

Figyelt kérdés

Én leszek a keresztanya és anyósom megkért, hogy az ő konyhájában készítsem el a menüt a keresztelőre.

Kismama vagyok és olyan ételeket szeretnék készíteni ami nem több napos talpon állós.

A húslevest anyósom készíti, a sütik rendelve lesznek.


2021. szept. 15. 07:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, golyós fasírt 26 főre???? Még otthon a 4 fős családomnak is kétszer meggondolom, hogy azt csináljak-e. Pedig az csak 1 kg húsból van, ennyi főre legalább kell 6 kg hús, te jó ég.


Csak a kérdést olvasva azonnal bográcsos étel jutott eszembe, mondjuk egy jó kis marhapörkölt tarhonyával/főtt krumplival, savanyúsággal, esetleg kenyérrel. Leves, főfogás, desszert mellé maximum 3 kiló sajtos pogácsát RENDELNÉK. Semmi mást.


Anyósod menjen a francba.

2021. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel te a húslevest, az anyós meg panírozgasson és süssön ki 150 “golyócskát” és 100 szelet húst!

Még így is jobban jár mint te, mert ő vélhetően nem terhes!

2021. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
93%
Bográcsban töltött káposzta, de az anyós szobrozzon mellette!
2021. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%
Jó nagy marha vagy, hogy hagyod magad ugráltatni. A húslevest csak fel kell rakni, ha elkészült, leszűrni. Nem nagy kunszt. Főzzön a vén boszorkány.
2021. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
94%
Miert kerdezed, mit fozz, ha az mar megvan, mert anyos megmondta, elso oldalon levo valaszodban?
2021. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
6%
Én mindig figyelembe veszem, hogy ki mit szeret és annak megfelelően főzök. Lehet egy két extrát is találomra készíteni, de alapból nem csinálok olyat, amit eddig még nem ettek a vendégeim nálam.
2021. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
82%

én a helyedben szendvicseket csinálnék. leülsz, elővezsel 4 tálcát, kenyerek 4-be, körözött/margarin/sajtrkém, rá sonka/kolbász, arra camambert/trappista/füstölt sajt, két pötty majonéz és el van intézve. lehet futószalagsezrűen csinálni


amit még javaslok az egy kukorixasaláta, azt mindenki szereti. Két kiló mirelit kukorica, tejföl, majonéz, lilahagyma, kis cukor és kész is


az anyós meg menjen a tudod hova hogy terhesen dolgoztat, ráadásul ennyire. rendelje a sósat is

2021. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
De miért neked kell főzni?
2021. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Állítólag azért csináljam én, mert én jobban főzök. (Ez igaz, az egész családja szemébe megmondta és ezért is utal, ha most nemet mondanék akkor én lennék a szemet a szemében)

Férjem segít a karajt feldolgozni, pacolni, panirozni

2021. szept. 15. 15:32
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen akkor sem főznék, de 26 főre ha nem lennék terhes, akkor sem, legalábbis nem egyedül a férjemmel.

Rendeljenek, vagy szálljon be a segítésbe más is. Felőlem meg is utálhatna (Ilyenért? Az eszéért nem lopják el akkor őt sem.), nem érdekelne.

Robotoljon más a konyhában, és álljon a rántott hús mellett órákat.

2021. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!