Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 26 fős keresztelőre mit...

26 fős keresztelőre mit készítenének?

Figyelt kérdés

Én leszek a keresztanya és anyósom megkért, hogy az ő konyhájában készítsem el a menüt a keresztelőre.

Kismama vagyok és olyan ételeket szeretnék készíteni ami nem több napos talpon állós.

A húslevest anyósom készíti, a sütik rendelve lesznek.


2021. szept. 15. 07:34
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

A kérdés hamarabb került ki, majd telefonált anyósom és mondtam neki, hogy Stefániára gondoltam, az könnyebben megvan, szép felszeletelve. Ő erre azt mondta, hogy az apró golyós fasirtokat jobban szeretik és már mondta is a rántott húst és a sajttekercset. És kérdezte, hogy jó lesz? Én mondtam neki, hogy inkább pörköltet gondoltam volna meg és nem ilyen sok pepecs kaját, de ő azt mondta, hogy márpedig hidegtalat akar.

Nem sokszor álltam neki ellent, pedig mindig főzök és takarítok nála, de akkor is belém köt. Az elejétől nem szeret, bár sogorom mondta, hogy sem az ő sem az öccse egyik barátnőjét sem bírta. Úgyhogy lehet nem velem van a baj

2021. szept. 15. 15:39
 22/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, még jó idő lenne egy jó bográcsos marhaporihez, de sajnos nem a saját házamban fogok főzni
2021. szept. 15. 15:41
 23/32 anonim ***** válasza:
89%

"de ő azt mondta, hogy márpedig hidegtalat akar."


Na itt kellett volna, ha már nem előbb, a sarkadra állni véglegesen és azt mondani, akkor oldja meg.

De ha ilyen muja ember vagy, aki szereti a rabszolgasorsot, akkor hajrá. Hódolj be anyukának, hátha ezért nem fog utálni annyira, de keres más indokot majd.

2021. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

"...de ő azt mondta, hogy márpedig hidegtalat akar."


Erre nálam a "rendben Zsuzsika, akkor tessek azt rendelni, mert én nem csinálok ezekutan semmit." Aztán letettem volna szépen a telefont.

2021. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
95%

“Bözsi néni én összekeverem magának a fasírthúst, maga meg majd kisütögeti olyanra, amilyenre akarja!

A rántott húshoz meg nem kell nagy főzőtudomány, így azt maga is meg tudja csinálni! Egy valamilyen pörköltet még bevállalok, de semmilyen extra igényre most nincs kapacitásom!”


(Ezt anyósként tanácsolom neked!)

2021. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
11%
26 db ostyakorong es 1 uveg bor :)
2021. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
44%
Soha nem fog elfogadni így, hogy nyalod a seggét. Mindig a lábtörlője leszel. Ha egyszer felvennéd a kesztyűt és konfrontálódnál vele, akkor lehet egy idő után leesne neki, hogy ez a Mari nem is olyan h.ülye, lehet nem kellene packáznom vele. Az oké, hogy magadat nem tartod semmi és ugrasz mint egy pincsi kutya, az is oké, de az , hogy nem nézed a saját gyerekedet az felháborító, és az is, hogy a férjednek sem számítotok mert ő is pincsizik anyukának, ahelyett, hogy elküldené melegebbre. Soha az életben nem fog elfogadni anyuka és abban ne is reménykedj, hogy majd a gyerek miatt igen. Már most lexarja az unokáját. Mindegy , beszélhetünk neked. Menj aztán talpalj, majd a szülés előtt 2 nappal is mehetsz neki robotolni.
2021. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Kedves szavak, köszönöm szépen...

Már vettem fel vele a kesztyűt, de nem éri meg vitázni vele, mert legyőz a rutinjaval. Gondolom ismered azt a mondást, hogy H.lyekkel nem szabad vitába szallni

2021. szept. 16. 09:21
 29/32 anonim ***** válasza:
64%

Nem bántásból írtam amit írtam, hanem ismeretlenül így látom. Igazad van, hogy hülyékkel nem szabad vitázni. De te nem vitázol hanem terhesen ugrálsz neki. Ez a baj. És észre sem veszed. Az a kérdés ki a hülye? Mert szerintem az anyósod ravasz , gonosz de semmiképp nem h. Ülye. Én úgy látom inkább te vagy az, mert terhesen ezt bevállalod, és köszönet nem lesz benne. Én nagyon csodálom, hogy a férjednek ehhez nincs 1-2 szava. Én is átmentem ezen az anyós harcon. De ha engem nem szeret oké, de akkor ne is várjon el dolgokat, főleg ne terhesen, főleg ne 26 főre.

Egyébként hányadik hétben vagy?

Egyébként a többi rokon mit szól ehhez? Pl a szüleid, tesód, bárki anyós családjából? Ő szerintük is ez így oké?

2021. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
60%
Anyósod csicskáztat, te meg hagyod. Eszembe nem jutna terhesen 20+ fős vendégseregnek főzőcskézni....
2021. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!