Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol tudok szaloncukor formát...

Hol tudok szaloncukor formát kapni?

Figyelt kérdés

Szeretnék házilag szaloncukrot készíteni karácsonykor, ehhez szükségem lenne szilikon öntőformára. Szeretném, hogy a szokásos, szépen lekerekített szaloncukor alapja legyen így nem játszik az, hogy pl. simán felkockázom a zselét és úgy vonom be csokival.


Valaki tudja hol lehet ilyet kapni akár online, akár személyesen? Se magyar se külföldi webáruházakban nem találtam sajnos, illetve szilikon csokoládé öntőformát bőven találtam csak nem ebben a méretben és alakban. Ha valakinek van ebben tapasztalata vagy tud ebben segíteni megköszönöm!



2021. okt. 4. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én neten rendeltem. Most is beírtam a keresőbe, és kiadta azt a fajtát, amit vettem: piros, 42 db-os szaloncukor forma, szilikonos. Igaz, némely webshop azt írja, hogy náluk elfogyott, de találtam olyat, ahol van. Szóval szerintem keresgélj tovább. Ebből egyébként pont jó méretű szaloncukor lesz. Én csak a tölteléket szoktam ebbe tenni, kis időre a hűtőbe, és utána mártom csokiba. Így pont jó lesz.
2021. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!