Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Eltört a sütőben az üvegtál....

Eltört a sütőben az üvegtál. Megehetem belőle a kaját? Én úgy látom nem szilánkosra tört.

Figyelt kérdés

Valaki járt már hasonlóan? Nem akarom kidobni az egész kaját.

Nem ripityára tört, hanem nagyobb darabokban van, de még egyben a tál. A tetejéről letört egy darab.


2021. okt. 17. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
En jártam így rakott krumplival. Marhára sajnáltuk, de mi kidobtuk mindenestől. Azóta sem vettem üvegtálat. Praktikus mert látod benne amit sütsz, de én nem mertem azóta sem. Pedig nem előre melegített sütőbe raktam be.
2021. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kockáztatnék.
2021. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
:( nem szívesen dobok ki kaját. Jó, nem pecsenyét süttötem, csak rakott krumplit, de akkoris :(
2021. okt. 17. 20:58
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Amikor velem tortent ilyen, nem kockaztattam egy apro milimeteres szilankot sem, kidobtuk. Sajnalom.

A te dontesed, de mi nem ennenk meg.

2021. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én sem előre melegített sütőbe raktam :(
2021. okt. 17. 20:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, az egészség fontosabb
2021. okt. 17. 21:00
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha lenyelsz egy szilánkot, perforálódhat a nyelőcsöved, gyomrod vagy a beleid. Megéri?
2021. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
ha ez vigasztal, én egyszer egy üveg instant kv-t ejtettem le és legalább ennyire sajnáltam és néztem megmenthető-e mert kevés pénz adatott de inkább tényleg nem kockáztattam. nem ér annyit egy rejtett üvegszilánk akármekkora is
2021. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Semmi estre nem kockáztatnám sem a szeretteim, sem a magam egészségét. Kidobnám zokszó nélkül.
2021. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

Az összes eddig kommentelő vak egyébként? Az olyan szilánkok, amitől baja lehetne a nyelőcsövednek, emésztőrendszerednek szabad szemmel jól látható méretűek, zsenikéim. A 0,1mm-es göbtől pedig nem lesz, nem lehet semmi bajod.


Plusz a hőálló üveg NEM éles szilánkokkal törik.

2021. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!