Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A tul sok repa miatt maradt...

A tul sok repa miatt maradt nyers a repatortam belseje?

Figyelt kérdés

120 gramm heyett 400-at raktam bele veletlenul. 1.5 dl napraforgo olaj helyett kokuszolajat de iszonyat mennyisegnek tunt ennyi olaj. Sutes kozben lattam ahogy tocsog az olaj az uvegtepsiben.


Kerdeseim lennenek, hogy: a repa mennyisege es az emiatt nedvesebb kozeg miatt nem sult meg a teszta, vagy maga a recept nem jo?


Tovabba lehet hogy az uvegtepsi sem volt szerencses valasztas.


Ez akartam megsutni: [link]


Egyebkent miert kell ennyi olaj ebbe a sutibe? Kerestem mas receptet, de mindegyiknel kb. ilyenek az aranyok.


Ezt szeretnem masodjara megprobalni. Van 26-os formam, veszek etolajat es figyelek a repa mennyisegre. Bizom benne, hogy nem fog tocsogni az olajban: [link]


2021. okt. 25. 23:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem is az én tudásommal van baj mert akkor nem kérnének fel rendszeresen, hogy süssek meg ezt meg azt.

a fent említett YouTuberektől akármit csináltam semmi sem sült el rosszul de nosaltyn én még olyan receptet nem láttam ami tökéletes lenne. De nem csak nekem eggyik ismerősömnek sincs az oldallal jó tapasztalata ha sikerült is akkor se volt az az igazi amire azt mondanánk finom. De ha neked bevált akkor használd én maradok Szokynál, gabinál, meg szazsunál esetleg még anzsi vagy mártus házi konyhájánál.

2021. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

9-es valaszolo.

Egyetertek hogy van recept ami nem tokeletes. De a femina.hu-n is. Olyan szornyu lett egy joghurtos suti hogy iszonyat, pedig ott pontos voltam a mennyisegekkel.

Olyan lett mint egy tomor sult puding.


Megnezem a youtube oldalt. Koszonom

2021. nov. 6. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!