Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit sütnétek a helyemben a...

Mit sütnétek a helyemben a majonézes krumpli mellé?

Figyelt kérdés
A hétvégére egy egész csirkét sütnék meg egyben, de már nagyon unom a saját változatomat (só-bors, zöldfűszerek, esetleg némi gyümölcs mellé vagy a belsejébe). Mivel dobnátok fel ezt az ételt, amitől kicsit izgalmasabb lesz?
2021. nov. 5. 13:17
 1/6 A kérdező kommentje:
+ a csirke helyett más húsfélét is írjatok kérlek, ha van jó ötlet - mindenre vevő vagyok:)
2021. nov. 5. 13:18
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Én a hétvégén marha oldalast sütöttem a majonézes krumpli mellé. Só, bors, bbq szósszal lekenve.
2021. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rántott hal lesz ma majonézes krumplival.
2021. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sült ponty patkót csináltam legutóbb. Lucullus halak fuszersoval fűszereztem, az illata nem volt jó számomra viszont a férjem szerint is nagyon finom lett!

Uhh a marhaoldalas amit írtak nem is rossz ötlet :)

2021. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha feldobni kell, akkor egészben sült BBQ oldalas, netán császárhús az én szavazatom is. De bármilyen barbecueétel illik hozzá.


De akár sima rántott hússal is finom, mi azzal szoktuk.

2021. nov. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ha majonezes krumpli melle hus kell, akkor az fasirt vagy esetleg rantotthus.
2021. nov. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!