Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szituáció:egy számára fontos...

Szituáció:egy számára fontos ember ( valaki anyukája/apukája párja) szívét lelkét beleadva csinált neki valamilyen ételt ,amit akinek szánták nem tudta megenni csak nehezen.Hogy reagáltál?

Figyelt kérdés

Konkrét példa: Általánosságban szeretem a pizzát. Sokat rendelek,de legszívesebbe egy hangulatos pizzériába ülök be. Keresztanyukám jó házi pizzát csinál(falusi asszony családi gazdaságuk van, mégis mindig süt... van rá energiája). Nem tudom már hogy a lapot ő süti e vagy kész lapot vesz,de a végeredmény jó...Ezt tudja a számomra fontos ember is. Tegnap meg lettem lepve házi pizzával. Eredmény kb 15cm átmérüjü vastag bolti pizzalap, töményen megkűldve fémtubusos pizzakrémmel(émelyitően fűszeres sós keserű)...sonka szalámi sajt. Tálalás: lap kiszáradt de a pizzakrém ellenált és olyan maradt mint a tubusban volt. Többi része hibátlan. Bár

..

Gondoltam ha elmondom ez nagyon gáz akkor megsértem,ha nem akkor életem végéig ehetem,ha máskor mondom meg akkor x idrig hazudtam. Megkínáltam...neki még lehet ízlett is úgy ette.



2021. nov. 12. 19:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Átmérőjü/ideig* Bocsánat!
2021. nov. 12. 19:11
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Van ilyen. Én megmondanám, hogy ez kezdésnek jó, de valójában nem ilyen egy pizza, és legközelebb elviszem, vagy rendelek, hogy tudja, hogy mi a különbség.
2021. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

megköszöntem az effortot és megmondtam hogy hát a másik fajta finomabb és inkább jobban szeretem

(sok ilyen helyzet volt, mert elkezdtem tudatosan enni egészsgées kajákat és anyukám sokszor meglepett saját készítésű egészségesíett dolgokkal, pl cukormentes túrótortával. és hát nem volt az olyan mint kéne, pedig imádom). megettük és közben megbeszéltük hogy nagyon cuki és finom, de a másik sokal finomabb és akkor már inkább azt.

2021. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Megmondod, te másként jobban szereted és felajánlod neki, legközelebb te készíted el neki úgy, ahogy neked ízlik .
2021. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4es!!! Én sem tudnék ilyenekből csinálni jobbat,de ilyen "ipari "alapanyakkkal nem is kezdek bűvészkedni. Ha már én csinálom, bagyúrom bekelesztem vékonyra kinyújtom,szószt is friss alapanyagból keverem. Tudom a só tartósít de...
2021. nov. 12. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös Senki sem mondta, hogy ne úgy csináld, ahogy szerinted jó.
2021. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam, hogy úgy csinálod, ahogy szerinted jó, nem azokból, amit ö vett korábban.
2021. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb vidd el magaddal a keresztanyukádhoz jó pizzát enni, hogy benne is kialakuljon a kép egy finom pizzáról :)
2021. nov. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem eszem meg azt, ami nem ízlik (pár falat után megköszönöm és befejezem az étkezést), bármennyire is "szívvel-lélekkel" készült.

Nem érdekel, és az sem, ha ezen megsértődik, aki csinálta.

2021. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9.Így van, ami nem ízlik azt nem is szabad magadba erőltetni. Én is szépen megköszönném a jó szándékot, de utána finoman megmondanám hogy én ezt nem így szeretem.
2021. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!