Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Készültök előre főzéssel/fagya...

Készültök előre főzéssel/fagyasztással a karácsonyra?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol, hogy a beiglit is le lehet fagyasztani és ha frissen vesz az ember karajt azt is bepanirozva. De gondolkodom azon, hogy ha ma veszek frissen tarjat és oldalast hogy ha vajon bepacolva rakom el a fagyoba jó lehet-e?

Egyébként a cikk még a betöltött káposztát is írta, de én karácsonykor nem szeretnék káposztát főzni. Nálunk ez minden hónapban van.

Esetleg van még valami ötletetek?

Vagy szerintetek ez az előre fagyasztás jó lehet? Fagyasztottatok már le ilyesmit?

Mit lehetne még esetleg előre dolgozni?


2021. dec. 10. 06:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%
Minek előre készülni vendég sereg jön hozzátok minden nap ? Mert ha nem akkor teljesen felesleges .
2021. dec. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak karácsony után ha marad zserbó vagy káposzta, azt fagyasztom le, karácsonyra frissen készítem el.
2021. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Mondjuk ezek én is gondoltam, hogy ha előre elkészítem, majd előveszem kiolvasztom karácsonykor a beiglit és ha marad meg, akkor már nem fagyaszthatom újra.:((

Vagy csak 1 rudat csinálok ami épp elfogy és kész, max azt esszük reggelire tejjel vagy kakaoval

2021. dec. 11. 12:46
 24/24 anonim ***** válasza:

#23

Ne keverd a nyers hússal Kérdező!

2021. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!