Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha nincs sima fehér lisztem,...

Ha nincs sima fehér lisztem, de van kenyérlisztem, az a sima helyett ugyanúgy használható, sütés-főzéshez, mint a sima (BL-50) liszt?

Figyelt kérdés
Nem a kis mennyiségű rántásra gondolok, hanem olyanokra, amibe több kell, palacsinta, piskóta, sütemény, nokedli, stb.

2021. dec. 17. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát én tuti bele tenném.
2021. dec. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Piskótába nem a legjobb. de a többibe mehet-
2021. dec. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen jó palacsintának vagy kelt tésztáknak, és nokedlinek is.

Piskótát viszont ne ebből akarj készíteni, mert sokkal tömörebb végeredményt ad - piskótánál pedig nem ez a cél ugyebár.

2021. dec. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Nézd meg, mi van ráírva a liszteszacskóra, mi az összetétel pontosan?


Nehogy úgy járj, ahogy én, mint az aldis fehérkenyérlisztben van: BÚZALISZT, jódozott étkezési só (étkezési só, kálium-jodát), szárított élesztő, dextróz, cukor, emulgeálószer: Nátrium-sztearoil-2-laktilát, malátakivonat (ÁRPA, ROZS), lisztkezelő szer: aszkorbinsav

2021. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
4. Az akkor nem kenyérliszt volt, hanem "sütőkeverék".
2021. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
2021. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6. Happy Harvest kenyérliszt KEVERÉK - ott írja szépen...
2021. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Persze.
2021. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, használhatod. Pont ahogy a kenyeret is meg lehet sütni bl 55ből. Nem lesz fine dining minőségű de gondolkm nem is cél

Szóval kelt tészták stb esetén változhag pl hkgy mennyi vizet veyz fel de ugyanúgy jó. Amiket viazont ts írsz azokhoz simán mehet

2021. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!