Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretnék egy kisebb bejglit...

Szeretnék egy kisebb bejglit sütni. Barátom nem szereti, csak magamnak sütném. Mennyi liszt, mennyi mák kéne bele? Egy receptet nagyon megköszönnék!

Figyelt kérdés

#mák #bejgli #Minirúd
2021. dec. 20. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem a Varga Gábor-féle abszolút bevált. Főleg diósban szoktam, de a máloshoz is ott az instrukció.

2021. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. dec. 20. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a recept négy rúdra szól, attól függően hogy hány rudat akarsz elvileg negyedelhető/felezhető az anyaghányad


https://www.youtube.com/watch?v=rTyQWQYn318

2021. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Süss egy nagyot és elajándékozod a másik felét a sütése ugyan annyiba kerül a nagyé mint a kicsié.
2021. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Boltban veszel beigli tésztát (ahol a rétes, pizza és hasonló tészták is vannak), hozzá a legkisebb kiszerelésű máktölteléknek valót és ha szereted mazsolát vagy más aszalt gyümit. Ezen kívül még egy darab tojásra és némi fűszerre lesz szükséged.
2021. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami marad, le tudod fagyasztani.
2021. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem azt írod, hogy Varga Irén 😂 rá se merek keresni miket alkothat most karácsonyra...de bátran használhatja a faaahééjjt.


Ne csinálj kicsit tolj egy rendes rudat

2021. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
A mennyiség általában az ízt is gazdagítja, szóval én is azt ajánlom ajándékozd el a felét ajándéknak vagy tedd el a frigóba húsvétra.
2021. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy egészet csinálok. :)
2021. dec. 20. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!