Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Túró, tojás, tejföl, élesztő,...

Túró, tojás, tejföl, élesztő, cukor, liszt és kókuszreszelék áll rendelkezésemre, milyen süteményt vagy kalácsot tudnék belőle készíteni?

Figyelt kérdés
Minél egyszerűbbet!

2021. dec. 28. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Street kitchen foszlós kalács a kedvencem, nézd meg van e hozzá minden.
2021. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha kelt tésztát csinálsz akkor tej helyett nyugodtan tegyel bele 1:4 aranyban vizet es tejfolt
2021. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
tegyél egybe mindent azt jóvan
2021. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%

Minden van, ami alap sütihez kell...


- Palacsintatészta: liszt + tej helyett öntsd fel a tejfölt vízzel + tojás


- Töltelék: kókuszos túró :D:D


- A cukor meg egészségtelen tehát kidobod


- Szólj ha megcsináltad :D

2021. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
(Vaj mehet a tésztához kicsi esetleg)
2021. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket, véletlenül túl sok tojást tettem bele, így végül kókuszos rántotta lett belőle :\
2021. dec. 29. 00:45
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg gondolom nem valasztottad szet a fehérjét és nem verted habbá

Azért az durva hogy 3 sort nem tudsz végigolvasni

2021. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

jaj nem, azt nem csináltam :|


ma viszont ismét elkészítettem az egészet, kevesebb tojással, és végül egészen jó lett!!


először is langyos vízbe tettem cukrot és a maradék kókuszreszeléket, abba az élesztőt, hagytam felfutni, majd pedig belenyomkodtam a túrót és a tejfölt. még kelesztettem így is egy kicsit, aztán jött a liszt, amivel jól összegyúrkáltam. elég ragadós lett a massza, beletettem egy lábasba, amit sütőpapírral béleltem ki, így ment a sütőbe a kókuszos túrós cipó... mikor megsült, szépen felemelkedett, megkelt, és egészen jó ízű lett! bár inkább a túró dominált benne, mint a kókusz. egy csomag rumba áztatott mazsolát elbírt volna, de így is emlékeztetett a túrós bélesre. felszeletelve megszórtam fahéjes cukoral, így fogyasztottam el, és meg kell mondjam egészen jó volt, szinte felért egy ünnepi kaláccsal!

2021. dec. 30. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!