Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a recept azt írja, hogy a...

Ha a recept azt írja, hogy a csirkemellet vajon át kell sütni serpenyőben, majd jénai sütőtálba kell átpakolni és a vajat ráönteni, akkor használhatok margarint vaj helyett? Sajnos nem vettem vajat

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Inkább az aldi-lidl-ben vegyél német vajat.


Ha jól tudom, a teavaj csak 70% zsírtartalmú, ezek anémet vajak pedig 82%-osak.

2021. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

9!


A kommentem azon része a a 6.-nak szólt....

2021. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
A teavaj tul.képpen az eredeti ősi vaj ízesítés és növényi zsír nélkül. Csak a rengeteg vajkrém után elnevezték így. Vagyis pontosabban maga a tea rossz átfordítás a mi nyelvünkben, de ennek már nincs jelentősége.
2022. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőke, a teavaj az az a vaj amire a receptben is hivatkoznak. Amire 82% van írva az a vaj. Sótlan.


A margarint felejtsd már el. Persze, hogy elkészült az olajos lötyböléssel is, de korántsem azt kaptad amit kaptál volna a vajas lötybölés esetén.

2022. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!