Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem csípi a nyers csirkehús a...

Nem csípi a nyers csirkehús a kezeteket?

Figyelt kérdés

Én már gumikesztyűben szoktam csirkehúsos kajákat készíteni, mert ha puszta kézzel fogom meg a nyers csirkehúst, a kezem pillanatokon belül bepirosodik, csíp, viszket. Más fajta húsoknál nem tapasztaltam ezt, csak a csirkénél.

Létezik, hogy allergiás lennék a nyers csirkehúsra?



2022. jan. 23. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, iszonyat gyorsan hagyd abba a csirkehús evést és konzultálj a háziorvosoddal!
2022. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11, nekem is épp ez jutott eszembe.
2022. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

9. Nekem is száraz nagyon a kezem, állandóan, minden egyes kézmosás után kenegetnem kell kézkrémmel. De a csirkehús még ilyenkor is marja, ha nincs annyira kiszáradva a kezem, pedig más ételeknél ezt nem tapasztalom.

11. Ha megeszem, semmi bajom nincs tőle, sőt, elég gyakran csinálok csirkemelles ételeket, most is az van. Csak akkor okoz bármiféle problémát, amikor nyersen fogdosom

2022. jan. 26. 14:05
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egy apró trükköt próbálj ki, hogy hideg vízzel mosol kezet, vagy, ha meleggel kezdted, akkor a végén öblítsd le hideggel.
2022. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Engem is csip + piros a kezem tőle az utóbbi 2-3 hónapban :c
jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!