Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elősütött pita tésztát meg...

Elősütött pita tésztát meg lehet csinálni pizzaként?

Figyelt kérdés
Regen lehetett kapni kicsi elősütött pizza tésztát de nagyon régen nem találtam már. Szoktam lefagyasztani házi kelt tésztát is de azt időben ki kell vennem ha pizzát akarok csinálni belőle. Viszont láttam kész pita tésztát, azzal milyen lenne? Nem ettem még pitát nem tudom milyen a tésztája. Köszi a válaszokat

#pizza #Elősütött pita
2022. jan. 24. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Minden további nélkül lehet pizzát készíteni belőle. Annyi a különbség, hogy mivel levegő van a közepén, picit le fog fittyenni az alsó része, ha szeletekre vágod.
2022. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig van. A pita mellett, azon a polcon.

Pl sparban.

2022. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írta, hogy pici pizzát szeretne. Akik lepontozták az első válaszom, azok szerint mi baja lesz a kérdezőnek, ha nem tejföllel tölti meg a pita belsejét, hanem megkeni a tetejét paradicsomszósszal?
2022. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1es nagyon köszönöm mondjuk igen erre nem gondoltam de szerintem nem lenne gond. 2es nálunk nincs spar ahova meg járok tesco meg lidl van csak, a lidlben csak gluténmentes nagy pizzalap van a tescoban meg ez a kicsi pita. Én eszem csak a pizzát és sokszor, ezért elég lenne nekem egy pita nagyságú azért gondoltam rá
2022. jan. 25. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!