Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vacsora/ebéd ötletek sütő...

Vacsora/ebéd ötletek sütő nélkül, randira?

Figyelt kérdés

Egy jó kis ebéd vagy kora vacsit kellene csinálnom jövőhéten, de jelenleg nincs sütőm és addig nem is lesz.


Sült csirke combot kipróbáltam fent a főzőlapon, tetős serpenyőben, megsült, meg is pirult de nem úgy ahogy sütőben nyilván.


Azért fontos, hogy randira lesz, hogy ne legyen benne semmi puffasztó pl. káposzta, bab agy tömény nyers hagyma stb


Valami ötletet szeretnék levesre, főételre és desszertre.


Ami még fontos...

A vendég kb mindent szeret kivéve a krumplit, amit ugyan megeszi de ha van más köret pl, biztosan a másikat választja, a rizst nagyon szereti.

Én húsnak inkább csirkét vagy disznót szeretek és tudok jobban elkészíteni.

A vendég kifejezetten szereti a halat, amivel én bajban vagyok, mert kb sosem csinálok halat, ergo nem is tudom hogyan kell jól fűszerezni, elkészíteni.

A másik ami fontos, hogy Angliában élünk tengeri halat tudok venni, és ő is azt szereti.

Vagy tengeri herkengyűket, amit szintén nem tudom hogy kell jól elkészíteni.


Előre is köszi


2022. jan. 27. 04:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Feldobsz 2 doboz konzerv paradicsomot vagy pürét vagy igazit kb. 4 gerezd fokhagymával, só, bors, bazsalikom. Mikor összerottyant, akkor jól alágyújtasz és beleraksz egy 45 dekás vegyes tengeri herkentyűt és felforralod. Ez a titka, hogy nem főzöd 5 percnél tovább! Ha csak rák van az is jó!

Mellé penne tésztát főzhetsz.

Vagy állat pirítóssal a fűszeres vajban sült rák! Mikor megváltozik a színe, akkor van kész! Akár páncélosan is lehet! Teavaj, zöldfűszerek aprítva, fokhagyma vékony szeletekben. Jól lehet tunkolni, disznólkodni vele! Így kicsit kikapcsoltok, nem lesz feszengés..

Nemtom miket árulnak azért ezt írtam, de a halasok tudnak segíteni, hogy mijét kell levenni és szokott konyhakészen is lenni pl. polip, tintahal. Jamie Oliver is csinált jó kis halas kajákat az arra felé lenézett halakból! Serpenyőben szokta megsütni és mutatja mit hogy kell!

2022. jan. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Curry.
2022. jan. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Rendeljetek valami kaját inkább, ami mindkettőtöknek megfelel, ne ilyen hülyeségekkel próbáld levenni a lábáról.
2022. jan. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom én jobban le lennék nyűgözve attól ha mondjuk főz valamit amit esetleg elront de legalább tudom hogy értem megpróbálta mintsem rendel valami gyrost vagy pizzát vagy akármit
2022. jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is rendelj. Hacsak nem vagytok kollégisták, nem lesz varázsa a zacskós levesnek és társainak.
2022. jan. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
hozass pizzát
2022. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi, a 2.válaszolón kívül mind haszontalan válasz volt.

3 éve együtt vagyunk, de most fog haza jönni külföldről egy hosszabb idő után. Sosem rendeltem, most sem fogok.

2022. jan. 27. 08:36
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
Hát nézd, mikrózhatsz is neki valami kotyvalékot (halat, jó istenem…), ha az elvárásaidnak megfelel, viszont én ilyet nem mernék másnak az asztalra tenni.
2022. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Már ne is haragudj, de akkor ez így nem randi, szóval nem kicsit átverve érzem magamat. Ha együtt vagytok, akkor nyilván nem cél az attrakció.
2022. jan. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

9:


Lehet, mással randizik. :D

2022. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!