Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vacsora/ebéd ötletek sütő...

Vacsora/ebéd ötletek sütő nélkül, randira?

Figyelt kérdés

Egy jó kis ebéd vagy kora vacsit kellene csinálnom jövőhéten, de jelenleg nincs sütőm és addig nem is lesz.


Sült csirke combot kipróbáltam fent a főzőlapon, tetős serpenyőben, megsült, meg is pirult de nem úgy ahogy sütőben nyilván.


Azért fontos, hogy randira lesz, hogy ne legyen benne semmi puffasztó pl. káposzta, bab agy tömény nyers hagyma stb


Valami ötletet szeretnék levesre, főételre és desszertre.


Ami még fontos...

A vendég kb mindent szeret kivéve a krumplit, amit ugyan megeszi de ha van más köret pl, biztosan a másikat választja, a rizst nagyon szereti.

Én húsnak inkább csirkét vagy disznót szeretek és tudok jobban elkészíteni.

A vendég kifejezetten szereti a halat, amivel én bajban vagyok, mert kb sosem csinálok halat, ergo nem is tudom hogyan kell jól fűszerezni, elkészíteni.

A másik ami fontos, hogy Angliában élünk tengeri halat tudok venni, és ő is azt szereti.

Vagy tengeri herkengyűket, amit szintén nem tudom hogy kell jól elkészíteni.


Előre is köszi


2022. jan. 27. 04:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Az 1. válasz miért haszontalan? Pont én is paradicsomszószos cuccot tengeri herkentyűket akartam írni. Annyira egyszerű.


És mivel rendkívül arrogáns vagy, még a segítő válaszokat is kiosztod olyan információ miatt, amit nem is írtál a kérdésben.


Inkább nem is írok semmit. Itt a piros, nyomd csak le:

2022. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

Desszert: erdei gyümölcsös tejberizs pihárba rétegezve, tiramisu, kókuszgolyó meggyel, túrógombóc eperöntettel vagy tejföllel, csoki mousse, házi sportszelet, madártej, raffaello golyó


Előétel: leves. Zoldseg, hus, gulyas, tarkonyos csirkeragu (karfiolt brokkolit babot gondolom kihagynád) vagy ha nagyon fenszi akarsz lenni, csinalsz mártogatósokat (salsa, hunusz stb de legtobbszor ezek hagymasak) es melle piritos


Főétel: vagy rántitt húst csinálnék a helyedben vagy valami ragut. Ha a porkolt nem jászik, akkor barmilyen tejszínes sajtos töodseges csirke. Lehet kék sajt, vagy egy petrezselymes zoldborsos tejszines ragu. Ezek azok amik tipikusan suto nelkuli kajak. Rizs melle kulon jo ha valami szoszos dolog van, mert nem olyan szaraz. En neha keverek bele borsot gagy kukoricat. Veszel friss petrezselmyet diszitesnek es maris randikaja

2022. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Miért mikróznám, ember?

A haszontalan válasz az haszontalan.


12nek köszi.


Megvan már a terv.

Tárkonyos ragu leves lesz disznóból, velővel cipóban.

Ananászos csirke és vajban sült lazac kukoricás rizibizivel.

Pohárkrémnek babapiskóta, tejberizs, baracklekvár, kevés nutellával.

2022. jan. 27. 13:55
 14/15 anonim ***** válasza:
34%

Aki ennyi hülyeség megeszik annak nem sok kedve lesz ungabungázni.

Egy sima szusi tökre elég lenne.

2022. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%

A tárkonyos ragulevesbe kifejezetten a szárnyasok passzolnak, könnyed citeomos izvilágú disznót viszont nem sokat enni. Szóval inkább szárnyasból csinálnám a helyedben. Amúgy is fura lenne disznó után halat enji sorrendben. Amugy elég lenne vagy a hal vagy a csirke. Ha nem eszel halat egyetek mindketten csirkét

Babapiskóta mellé már nem tennék rizst. Vagy babapiskótát retegezni tejszínnel, gyumolccsel stb. Vagy tejberizst retegezni valami csokipudinggal, gyumolccsel stb. A ketto egyutt nekem nokent egy harmadik fogasnak lehet sok lenne

2022. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!