Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok igazán kókuszos...

Ajánlanátok igazán kókuszos ízű tortakrémet?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Én Raffaello-tortába tettem a következő krémet: 2dl habtejszínt felmelegítettem, ebben elkevertem 200gr kókuszkrémes boci fehér csokit. Hűtőbe tettem egy éjszakára. Ezután öntöttem bele még 2dl habtejszínt, és jól felvertem habnak. Ebbe kevertem még kókuszreszeléket is.

Persze lehet többet is csinálni, arányosan emelni az adagokat, ha nagyobb tortát szeretnél.

2022. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nincs konkret receptem de en kokuszpudingot fozok meg kókusztejben, abba megy a kokuszreszelek es ha kihultt, kihabositom vajjal
2022. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Én az Aldiban kapható, 400 grammos konzerv kókusztejet szoktam erre a célra felhasználni. Ugyanis valójában nem TEJ, hanem rendkívül sűrű kókusztejszín, szobahőmérséklet alatt kemény. Ezt szoktam habbá verni kis mascarponéval, kókuszvirágcukorral, vagy bármilyen más édesítővel. Ez egy rendkívül kókuszos, igazán könnyű krém lesz.
2022. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kipróbálom mindkettőt 👍🤗
2022. febr. 7. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!