Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy alap tojáskrémbe szükséges...

Egy alap tojáskrémbe szükséges mejonéz esetleg tejföl?

Figyelt kérdés

eszembe jutott hogy általános suli menza óta én nem ettem olyat. és próbálok keresni egy alap receptet, de van amiben raknak bele mustáron kívül majonézt, van aki tejfölt is, és nem tudom eldönteni mi lehetett az ""eredeti""


lényegében reszelt tojás, vaj,(nincs vajam csak olcsó margarin) mustár, só-bors? vagy az újhagyma és petrezselyem is fontos összetevő volt? menzásnál


2022. márc. 8. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Az eredetiben amit suliban tanítanak habosított vaj,tojás sárgája,mustár,só van.

De legtöbb helyen besamellel készítik a kaszinó tojást,már ha erre voltál kíváncsi.

2022. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Én kis mustárt szoktam beletenni meg tejfolt vagy joghurtot. Majonézt meg tojást nem
2022. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

1-es: NEM kaszinótojásról van szó, hanem TOJÁSKRÉMRÖL!!!


Kérdezö: valami kell bele, ami krémessé teszi, majonézt nem hallottam még, meg az nagyon zsíros, nehéz is, a vaj szintén, ezért tejfölt szokta beletenni a legtöbb esetben - meg természetesen só, kevés mustár, esetleg bors, meg pirospaprika tetszés szerint.

2022. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
2-es: hogy készítesz tojáskrémet tojás nélkül????
2022. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Én natúr krémsajttal csinálom (Philadelphia), nem kell bele majonéz. Ettől potn jó krémes lesz.
2022. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 szerintem a kettes az elsőre reagált aki külön tojás sárgáját írt
2022. márc. 8. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bele

Vaj, tojás, hagyma, mustár, só, bors és kis petrezselyem

2022. márc. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Street Kitchen retro tojáskrém receptje alapján csinálom, szerintem az a legjobb. Abban van vaj is és majonéz is.
2022. márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam majonézt beletenni
2022. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
2. Tojáskrém, tojás nélkül? Ez tényleg érdekesnek tűnik.
2022. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!