Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a muffin tésztáját szét...

Ha a muffin tésztáját szét tudom kenni az ujjamon akkor nyers?S:ÜRGŐS.?

Figyelt kérdés
Lehet, hülye kérdés, de most sütök ilyet először. Már vagy 50 perce vesződöm vele. Elrontottam így is, mert leállt a sütő, nem vettem észre, így bent volt ki tudja meddig úgy, hogy nem is sült. Nem is jöttek föl a muffinok de ez a kisebbik gond. Ha beleszúrom a tűt akkor nem marad rajta nyom, ezért ki is vettem egy muffint, viszont ahogy ketté törtem, a belseje ilyen nyálkás állagú, ragacsos. Ez akkor nyers még mindig? :-/

2022. márc. 12. 19:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

de kedvesek vagytok, jól esik nagyon :)) <3 egy street kitchenes recept volt, szóval nem hinném, hogy a recepttel van a probléma, lehet inkább tényleg a sütő miatt volt. amúgy ezt akartam volna megcsinálni: [link]

annyi, hogy nem rizslisztből csináltam, hanem sima lisztből, elvileg abból is lehet. de mindent úgy csináltam, ahogy a receptben volt..

2022. márc. 12. 20:27
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha rizsliszttel lesz tuti, akkor pont azt nem kene lecserelni.

De tessek, itt egy recept, en mindig ezt csinalom, annyi, hogy nem 1 csomag sutoport teszek bele, csak kb a felet:


[link]


Ez egy alaprecept, jo igy is, de tehetsz bele gyumolcsoket, kakaoport, akarmit, amit szeretsz.

2022. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!