Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 10 dkg csokihozhány kanál...

10 dkg csokihozhány kanál olajat vagy hány gramm margarint használtok, hogy ne törjön és ne is legyen hézagos a csokimáz?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.Régen olajjal ajánlották,mert szép fényes lesz.A mennyiséget is tudtam,de elfelejtettem és a biztosra akarok menni.
2010. szept. 14. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
10 dk-hoz egy evőkanál olaj kell.
2010. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, a margarin nem jó,mert vizes és összemehet tőle a csoki.
2010. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egy evőkanálnyi olaj tényleg jó, bár attól is függ, hogy milyen minőségű a csoki. Lehet, hogy picivel többet kíván majd.


Margarint én sem javaslom.

2010. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én saccra rakom bele az olajat, sosem mértem. Akkor jó a csoki, ha nem sűrű és egyenletesen bevonja a kanalat, amivel kevergeted.
2010. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Egyébként Milka csokit akarok olvasztani,hát nem 1 drága csoki,de finomabb,mint a Katica,Marika.
2010. szept. 15. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!