Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan csinálják az éttermekbe...

Hogyan csinálják az éttermekben a natúr csirke mellett?

Figyelt kérdés

Járok menuzni, menü helyett sokszor natúr csirkét kérek, mert isteni finom hónapokig is akár, megunhatatlan.

Az allaga tetszik. Nekem itthon mindig kiszárad, vagy épp nyers zamata van, sok receptet néztem már, sokat próbáltam is. Mindenhol kevés olajat használnak.Ez alatt meg azért lesz pici olajtocsa mikor a tányéron van.

Lehet az a titok, hogy jó sok olajba "belevagjak" a többi hús közé?


2022. ápr. 4. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Szó szerint nem tudjátok, hogy miről beszéltek! :D

Tényleg kíváncsi lennék, (mivel étteremről szól a kérdés)

hogy a válaszolók közül hányan szakácsok, és hányan válaszolnak úgy, hogy csak fantáziálnak valamit, amit az igazságnak hisznek! :D

2022. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Millió receptet néztem már, Fordos Zé-t vagy kit, kiprobaltam rengeteget, ecsettel kikent serpenyoset is😉 De egyik sem volt olyan, mint ez az éttermes. Ez a város legolcsóbb étterme, de most már megfogom kerdezni, hogy mi a titok 😁
2022. ápr. 5. 16:08
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
A titok, hogy forró legyen a serpenyő és kevés vaj legyen alatta. A vajtól mindig nagyon omlós és szaftos lesz.
2022. ápr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem tudom, hogy az étteremben hogy csinálják, de te otthon süsd sütőzacskóba. hidd el annál jobb nincs. Egyáltalán nem szárad ki nagyon finom. Semmi zsiradékot nem teszek bele, csak a fűszerezett csirkemellett, hagymát és répát szoktam.
2022. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!