Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mikor tanultatok meg főzni?

Mikor tanultatok meg főzni?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek voltatok mikor megtanultak főzni?

Én 17 vagyok, és nagyon zavar hogy nem tudok főzni, nyilván az alap dolgokat megtudom csinálni.de anyának sose volt türelme ahoz hogy most megmutatja nekem mit hogyan és mennyit.na meg persze mindig suliba jártam és anya addigra megfőzött, hétvégén dolgoztunk.

Ti hogyan tanultatok meg főzni?


2022. ápr. 26. 18:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hetedik osztályos koromtól kezdtem szakácskönyvet böngészni, de azóta is folyamatosan tanulok. Ma már rengeteg jó sütős-főzős oldal van, megbízható receptekkel. Nincs azzal semmi gond, ha még nem tudod a dolgokat, fiatal vagy, majd szép lassan egyre több dolgot fogsz tudni elkészíteni. Nálam az egyéni motiváció volt a kulcs az elején, pl. palacsintát szerettem volna enni, így kénytelen voltam megtanulni, aztán így ment tovább. Ne legyél türelmetlen akkor sem, ha nem sikerül valami elsőre nem sikerül valami. Az első pogácsám olyan kemény lett, hogy a kutya sem tudta megenni, de ma már kovászos kenyeret sütök. Sok sikert kívánok, biztosan nagyon finom ételeket fogsz készíteni.
2022. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor saját külön lakásba költöztem, 24 évesen.

Előtte vagy a szüleimmel laktam és anyám határozottan megtiltotta hogy az ő konyhájában kísérletezzek, vagy olyan diákszálláson ahol nem igazán volt rá lehetőség.

De nem okozott problémát, youtube videókból nagyon könnyen és gyorsan tanultam és meg is szerettem. Azóta alig rendelek, 95%-ban otthon főtt kaja van.

2022. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök minden választ!🤗
2022. ápr. 27. 14:24
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
16-17 evesen kezdtem, 21 eves koromra mindent meg tudtam mar fozni
2022. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!