Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet elkészíteni a...

Hogy lehet elkészíteni a túrós palacsinta töltelékét?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

jómagam úgy készítem, hogy a túrót összekeverem tejföllel, reszelek bele citromhéjat, szórok bele mazsolát, porcukrot, ízlés szerint, néha még apróra vágott barackbefőttet is szoktam bele tenni.

2008. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! jól hangzik :) de miből mennyit??
2008. dec. 18. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi tojássárgáját és cukrot szoktunk a túróhoz keverni. Igaz, utána nem nyersen esszük, hanem a feltekert palacsintákat betesszük egy jénaiba, leöntjük tejföllel, és átsütjük a sütőben.
2008. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a pontos arányokat, úgy keverd, hogy ne legyen túl száraz, de híg sem, mert szétfolyik. Először a túró, porcukor és a tejföl, ha összejött a kellő állag, mehet bele a többi. Ha nekiállsz, magadtól is látod majd, hogy mikor jó, az ízét meg kóstolva szoktam eldönteni, hogy kell e cukor még bele!
2008. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én f+őzök vaníliapudingot, belekeverem a túrót és mazyolát is rakok bele.
2009. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!