Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A rebarbara szósz/mártás...

A rebarbara szósz/mártás illik a sült csirkéhez, illetve milyen köretet ajánlanátok mellé?

Figyelt kérdés

Még nem ettem rebarbarát, így nem tudom, hogy mivel lehetne kombinálni. Csirkemell és szűzpecsenye van itthon, de utóbbi valószínűleg más fogáshoz lesz felhasználva. Így arra gondoltam, hogy megsütném a csirkemellet (jénai- vagy római tálban) és ahhoz készíteném a mártást.


Viszont még más köretet is csinálnék, de ott sem tudom, hogy mi lenne az ideális. Van itthon répa, cukkini, kelbimbó, krumpli, kuszkusz és rizs. Ti mit ajánlanátok?



2022. máj. 15. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
rebarbara leginkabb edessegekhez megy. google rhubarb crumble, legegyszerubb desszert
2022. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én a rebarbarát kifejezetten utálom, de akinek ízlik, az azt mondja, hogy illik hozzá. Viszont köret mindenképp kell hozzá, illetve nem mindenképp, de nagyon ajánlatos, hiszen a mártás csak mártás. Nem abban fog úszni a hús.
2022. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Az édesség most nem opció, az már van itthon.


#2 Esetleg van ötleted, hogy milyen köret lenne ideális?

2022. máj. 15. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam hozzá csinálni és szerintem kifejezetten finom. Nálunk a családban szinte mindenki szereti.
2022. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Köretet nem érdemes cifrázni. Sima fött rizs vagy krumpli. A sült csirke + rebarbaraszosz elég izt ad.
2022. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!