Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házi tzatziki mártás?

Házi tzatziki mártás?

Figyelt kérdés

Ismerem a Googlet én is, saját, kipróbált receptekre lennék kíváncsi, lépésről lépésre.

Köszi



2022. máj. 22. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A párom gyorskajáldában dolgozik, sokan dícsérték a tzazikijukat. Kis vedér (1kg)fehér joghurthoz tesznek kb 3-4 fokhagyma gerezdet, negyed reszelt uborkát, púpos teáskanál só, bors, kb egy evőkanál kapor, egy teáskanál ecet, két teáskanál olívaolaj
2022. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Ez sima natúr joghurt?

2022. máj. 23. 00:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ők görög joghurtot használnak :)
2022. máj. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs konkrét receptem. Egy kígyóuborkát lereszelek és a tálban alaposan megsózom. Hagyom állni, amíg kiengedi kicsit a levét. Jó alaposan kinyomkodom, átrakom egy másik tálba és annyi görög joghurtot teszek rá kevés citromlével, hogy finom krémes legyen. Elvileg sózni már nem kell, de kis borsot és jó sok fokhagymát szoktam bele tenni. Ezt összekeverem és általában el is fogy. :)
2022. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!