Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen süteményt/aprósütit...

Milyen süteményt/aprósütit szoktatok csinálni karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 18:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
87%
mézes kalács, bejgli és az én mamám még zserbót is szokott :) ezek a legjobbak
2011. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Mézes krémes vagy méteres kalács szokott lenni. Utóbbi ritkábban, mert kicsit macerás, de isteni finom.
2011. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Mézes kalács és bejgli minden évben van! Ezenkívül néha zserbót is sütünk, illetve én mindig mondom, hogy csináljunk valami sósat is. Ezért szoktunk sajtos pogácsát vagy rudat sütni (két különböző tészta, változó, hogy melyiket csináljuk).

16/L

2011. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mézes kalács,sós rudacskák,és a múlt éveben volt még földimogyorós keksz is na meg bejgli és zserbó,de ezeket a nagymamám süti.:)
2011. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Általában a többiek megcsinálják, nekem nem is szólnak, v ha otthon vagyok, le sem hívnak. Mikor lemegyek tök boldogan, h segítek, akkor meg elzavarnak, h nem kell. Gyűlölöm ezt, inkább élnék egyedül. egy rémálom a karácsony.


Amúgy beigli, pogi, mézes k., zserbó szokott lenni általában.

2011. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
mézeskalács, mézes-krémes, diós, mákos, gesztenyé beigli, linzer, teakeksz, mini islet, zserbó, karácsonyi foszlós kalács, püspök, gyümölcskenyér, hókifli, 6lapos, kókuszcsók, habkarika
2011. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Diós bejgli kelt tésztából, mézes és sajtos rúd, vagy sajtos pogácsa, valamint csokitorta, mert akkor van a névnapom is.
2011. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Diós bejglit, mézeskalácsot (ám ezt inkább csak az illata miatt-- mert minden évben elrontom olyan kőkemény lesz hogy az ablakot is ki tudnám vele dobni, no de azért rendületlenül próbálkozom és persze a gyerkőc kedvéért is), aztán változó, mihez van épp kedvem, mire kívánt rá a család.

Idén biztos csinálok még mézes krémest, és gesztenyekockát is.

2011. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokát!látom nagyjból hasonlókat írtatok.

mi is ilyesmiket csinálunk.szeretnék valami újat is,és gondoltam hátha ír alaki valami újat.

2011. okt. 25. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos, akkor en vagyok a kivetel. Bejgliert annyira nem vagyunk oda, szoktam venni egy diosat a kozeli kezmuves cukraszdaban, hogy azert legyen. Persze el szokott fogyni. En mezes puszedlit sutok, a tetejen dioval vagy mandulaval (ez kitart 1-2 hetet, lehet eszegetni) + vmi turos sutit (konnyu gyumolcsos turo torta altalaban, mert ugyis tele vagyunk) a szentestei vacsorara + anyukam csinal retest (turos, meggyes, almas - ezt frissen esszuk az elso vagy masodik nap).
2011. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!