Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A marha vagy a sertéshúst...

A marha vagy a sertéshúst szeretitek inkább?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 18:04
1 2
 11/14 B.112-es ügynök ***** válasza:
65%
A marha drága, marad a disznyó.
2022. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%
Törökországban jöttem rá, hogy bizony a sertés. Hiányzott az ottani ételekből (legalábbis számomra) a disznóhús (és zsír) szaftossága, íze, illata. Például a fasírtot lehet csinálni csak darált disznóból, vagy marha-disznóból vegyesen, de csak marhából száraz lesz. Kb. ez a török köfte, ami szerintem meg sem közelíti a mi fasírtunkat. Marhás ételeket lehet helyettesíteni inkább sertéssel (nyilván nem mindig), míg egy szaftosságot igénylő sertéshúsos ételt (pl. a cigánypecsenye) már nem igazán helyettesíthető marhával. Ellenpéldának ott a wellington: kiváló sertés szűzérmével is.
2022. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Marha, bár nem olcsó, helyette egyre sűrűbben csirkét. A disznó hús íze nekem valamiért fura
2022. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Sertés. Imádom a tarját, karajt, szűzhúst, combot is tarhonyás husiba.

Marhát nem eszek. Csak levesbe szeretem belefőzni.

Amit még nagyon imádok az a halak. Szinte minden tengeri halat, vagy esetleg lazacot.

#13 nekem meg valamiért a csirke fura, “dög ízű”. Csak rántva, papírvékonyra klopfolva tudom megenni, ahol elnyomja a panír íze. Ez is ugye a melle.

2023. máj. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!