Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok ételeket kerti...

Ajánlanátok ételeket kerti partira amihez nem kell kés villa?

Figyelt kérdés

Kb 30 főt várunk hétvégén szülinapi bulira.

Lesznek székek asztalok, sörpad termeszetesen de mégis inkább olyan ételeket szeretnék adni amihez nem kell megteríteni, és asztalnál ülve enni.

Pálcikára fogok feltolni csirkemellet zoldségekkel, grillezünk cukkinit, gombát. Lesz bogrács gulyás vagy pörkölt, saláta, hamburger.

Van még tippetek mit kellene csinálni?

Köszi 🙃


2022. jún. 27. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Gyakorlatilag bármi, amit az öledbe téve is ugyan úgy el lehet fogyasztani mint egy terített asztalnál
2022. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Mi fel szoktunk dobni egy marhahátszínt a grillre (egészben, beszórva nagy szemű sóval és őrölt feketeborssal) és ahogy sül át, falatnyi szeleteket vágunk, rápakoljuk egy tányérra és fogpálcikára szúrva eszik belőle mindenki. Ugyanezzel a módszerrel grillezzük a grillkolbászokat is, amint kész felvágjuk szeletekre és rámegy mindenki. Dél-amerikai barátok módszere, ahonnan ők származnak ilyen a sütögetés.
2022. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi, nálunk is az a bevált módszer, hogy ahogy kész megy tányérra és aki kapja marja.

Inkább konkrét ételekre lennék kíváncsi hogy ezeken kívül jut-e még eszetekbe valami, amit felsoroltam.

2022. jún. 27. 11:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
diónyi fasírtgombócok! Tuti kedvenc. Előre lesütöd, hidegen is finom. Én tepsiben szoktam, akkor nem kell mellette állni, és nem lesz olajszag...
2022. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcssaslik frissítőnek,pogácsa, teasütemények.
2022. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kukoricát grillezzetek, vajjal sóval isteni, és kézzel ehető.

Most meg is kívántam. :C

2022. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Grill kolbászok, sajtok bőven ehetőek kézzel, mellé kenyér, esetleg krumpli sütve.
2022. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csirkeszárnyak, bbq-s szósszal bekenve.
2022. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mártogatós hideg krémek, amiket bármilyen ropogtatni valóval, vagy hasábra vágott zöldséggel lehet enni. Annyiban macerásabb, hogy ehhez mindenkinek kell egy kis tál.
2022. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy nem kell hozzá kés-villa, vagy nem kell hozzá leülni
2022. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!