Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon szégyellem magam, hogy...

Nagyon szégyellem magam, hogy tanulhatok meg gyorsan főzni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazán tudok főzni. Nagyon gáznak tartom és szeretnék megtanulni. Nagyon alap dolgokat tudom, mint pl krumplipüré, natúr hús, főtt krumpli stb. Vannak oktató videók vagy receptes oldal?

Anyukámmal ritkán szoktam főzni sajnos...

16/L



2022. júl. 5. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Pl Youtube, Szoky konyhája, konyhai praktikák, q recepteknél pedig viszonylag részletesen magyaráz.

Természetesen választhatsz más forrásokat, a többi már rajtad múlik.

Gyakorolj, ne vegye el a kedved, ha valami elsőre nem sikerül.

2022. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kólauborkával ***** válasza:
63%
Én nem is szakácskönyvböl fözök. Férfiként csak összedobálom, ami ízre jónak tünik és lesz belöle valami. Volt, hogy borzalmas leves-fözelék (igen, fözelék állagú leves, vagy fordítva) sikerült így, de szerencsére ritkán sikerül ennyire elbszni valamit.
2022. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Hát gyakrabban nézd anyukádat hogy főz és nézz youtube videókat is és ne csak nézz kísérletezz is mert ha nem soha nem fog jól menni, és ne aggodj belejössz.Én elég jól tudok főzni.19/F.
2022. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

"Vannak oktató videók vagy receptes oldal?"

Áhh nem, nincsenek.

2022. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Gyakorlásaal. Kinézel egy receptet, szoky, stret kitchen, anzsy, chililime stb és megcisnalod. Amikor nemsikerul, megtanulod hogy lehet jobbam
2022. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem gáz, még csak 16 éves vagy. Ennyi idős koromban egyáltalán nem tudtam főzni. Igazából nem is emlékszem, mikor tanultam meg. Akkoriban még szakácskönyvből főztünk, de most elég beírni a Google-ba az étel nevét, és kidob egy csomó receptet vagy videót. Aki szeret enni, előbb-utóbb megtanul. Lesz majd egypár elrontott, odaégett vagy elsózott kaja, de ez ne vegye el a kedvedet. Ezzel a hozzáállással a siker biztosítva van!

N

2022. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!
2022. júl. 5. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
TVpaprika. Kitűnő műsorok is vannak, nem csak ótvar hulladékok. Nyisd ki a szemed, füled és sokat tanulsz!
2022. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
szazsu youtube csatornát is érdemes követni, egyszerűen baráti hangnemben magyarázza el a néni a recepteket
2022. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!