Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főtt húsból lehet csinálni...

Főtt húsból lehet csinálni tepsiben valami ételt?

Figyelt kérdés
Húslevest csinálok, sertésből. Akarok valami tepsis ételt csinálni abból a húsból,valami egyszerűt. Leirnatok hogy kell ízesíteni?
2022. júl. 6. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Még csak főtt marhahúsból csináltam, és nem tepsiben. Feldaraboltam, és pörköltszaftban átforraltam. Bármilyen köret illik hozzá, ami a pörkölthöz jó. Szerintem disznóhúsból is meg lehet csinálni. Vagy ha tepsiben akarod, akkor fűszerezd jól be, forgasd meg olajban, és krumplival, répával, lila hagymával és piros húsú paprikával süsd meg tepsiben.
2022. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, fűszerek: chilipehely, fokhagyma, bors, szójaszósz, mustár.
2022. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz serpenyős de kartoffel gröstl-nek találsz magyar receptet is.
2022. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy pár jó recept a főtt hús felhasználására:

[link]

[link]

2022. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Csinálsz egy pörköltalapot, bele a főtt hús, majd tejföllel behabarod, szarvacska tésztával összekevered és mehet a sütőbe. A még kevésbé melós verzió az, hogy főtt tésztát bele a tepsibe, bele a főtt hús, rá tejföl+pörkölt fűszerek, összekever és sütő.
2022. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!