Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lecsót lehet eltenni télire...

Lecsót lehet eltenni télire műanyag vödörben?

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


N3m zár vakuumosan , megromlik. BefőttesÜveged nincs?

2022. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van csak nem elég...
2022. aug. 23. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok befőttesüveg. Műanyag vödörben összerohad, megerjed, azt ember nem lesz, aki jóízűen megeszi. Még hajléktalan sem.
2022. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ismerősöd rokonod kollégád szomszédod stb?


Mindenhol tucatszám van üres üveg a spájzban...


De ha nem derogál, körülnézhetsz egy szelektív gyűjtő környéken is... sokan csak leteszik mellé a földre a kartonnyi befőttesüveget...

2022. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. aug. 23. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem zárható befőttesüveg és - ebben a nyári melegben - valami hűvösebb hely.

Ja és ne tegyél bele tojást, tejfölt meg semmi romlandót - láttam már olyat, aki tojással, tejföllel eszi a lecsót, én azzal a lecsót mondjuk speciel MAGAMNAK nem tudom elképzelni, de attól még láttam ilyen embert - vagy ha mégis, azt csak akkora adagra tedd rá (- bármekkora is legyen az - ) , amit azonnal meg is eszel, és csak akkor tedd rá, amikor rögtön meg is eszed.

2022. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!