Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Riso tejberizsre hasonlító...

Riso tejberizsre hasonlító recept?

Figyelt kérdés

A doboza szerint van benne tojás és keményítő, illetve én nem szoktam vízben főzni, csak tejben, tejszínben.

Ebben viszont író van, csináljam kevésbé teljes tejből, akkor lesz hasonló?



2022. aug. 24. 07:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
Még ha enném is (aminek semmi értelme önmagában, íztelen anyagok, tápértékük is nulla, nem azért használják), semmi bajom nem lenne.
2022. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

“ Annyi ipari vegyianyagot nem fogsz tudni otthon beletenni, ami az ilyen késztermékekben van....”


Erre utána felsorolja az összetevőket, aki mind természetes és nem káros anyag :D priceless :D

2022. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
27%

12: a gombatoxin is természetes anyag...

Meg az összes mérgező növény hatóanyaga... CSaxólok. :-D

2022. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Prezentálnád végre a tanulmányokat, amiknek a konklúziója azt mondja, hogy ártalmas az egészségre? Anélkül hiába vergődsz és röhögcsélsz.
2022. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%
LEírtam, hogy ilyen gyanúba keveredett. dioxin-szennyezés miatt volt. De te is tudod, csak vered itt a tamtamot...
2022. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a pudingosat kipróbálom, karragént nem teszek bele.

Találtam cukorral kikevert sárgája+felvert fehérjés receptet, lehet azt is kipróbálom, bár valószínűleg nem sok tojás lehet a gyáriban.

2022. aug. 24. 12:47
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
És az hogy jön ide? Egyrészt, a lehetőségekhez képest értelmesen kezelték az egészet, másrészt remélem tényleg nem vagy olyan kretén, hogy egy szennyezett összetevőt hasonlítasz olyanhoz, ami a normális követelményekhez igazítva készül..
2022. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
36%

17: még mindig nem érted.


Nálam alap, hogy nem veszek ilyen túlárazott szarokat, amiket otthon tizedannyiból el lehet készíteni, MINŐSÉGI alapanyagokból.

2022. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ne vegyél. De ne is terjesz az ostoba tévhiteidet, egy teljesen ártalmatlan összetevőről...
2022. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
95%
13-as fogykós na ne mond :) élelmiszerbiztonsági mérnökként nyilván nem vagyok tisztában vele, de legalább én vegyi anyag alatt nem a természetes dolgokat értem, mint te
2022. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!