Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Volt hogy kitaláltatok valamil...

Volt hogy kitaláltatok valamilyen új kaját vagy specialitást, ami finom is? Mi volt az?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Igazából a maradékok felhasználása volt mindig sikeres. Maradék pörkölt vagy sült hús felszaporítása zöldségekkel, mártással. Saját recept talán a cukkinis tészta (cukkini, piros húsú paprika, parmezán), vagy a cukormentes almás lepény.
2022. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Sutotok sutve plusz tejszin es ebben szuzerme szeletek

Sutotok sutve plusz tejszin, a legveven bele bebispenot es ez tesztara

Peszto kecskesjtbol tesztaval, sult hallal

2022. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tejet öntök a borsólevesembe. Szerintem világbajnok cucc, a családban már többen is így esszük. (nálunk a borsóleves is édesebb leves)
2022. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálam mindegyik ötlet nagyon jól hangzik.
2022. okt. 21. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kevés hús volt itthon, kockáztam és hozzáraktam borsót, kukoricát hogy ragu legyen. Az se volt elég úgyhogy a hussal azonos meretűre kockáztam bele zellergyökeret. Utana felontottem tehszinnel. Finom lett.


A masik kedvenc a keksajtoa tejfolos csirke. Csirkemell szeletek vagy kocka elosutni serpenyoben. Utana nagylyuku rezselon lerezselem a keksajtot. Hozzakeverek egy doboz tejfolt es ezt raontom a husra. Osszerottyantom es kesz. So, boes, fokhagyma megy bele.

2022. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kávé.

Instant keverős kávé pici tejjel (kb 2 evőkanálnyi), habosítóval felhabosítani. Külön pohárban tejet és főzőtejszint fele-fele arányban összeöntünk, hozzá két kávéskanál cukor, mellé Amaretto kávéfűszer (vagy Monini), mikróban felmelegítjük, habosítóval elkeverjük. Majd a 2 pohár tartalmát összeöntjük.

Párom szokta csinálni, mi csak Durcfincs-nek hívjuk (durván finom 😋)

2022. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!