Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kenyérből milyen melegétel...

Kenyérből milyen melegétel készíthető?

Figyelt kérdés

Szeletelt, szikkadófélben, de nem penészes, szóval ehető.

Még magában is jó szendvicsnek, csak túl sok...


Papa is vett, lányom is vett,hatalmasat, de közben volt is még itthon. Fagyasztóban nincs hely, hogy eltegyük...


Lesz ma melegszendvics, meg máglyarakás.

Vasárnap fasírtba egy kicsi.


Mimást készíthetünk még belőle???



Kenyérkockának vagy zsemlemorzsának csak legvégső esetben szánnám.



2022. nov. 5. 10:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

Én speciel nem lennék lusta - bár 73 éves vagyok - de 2022-ben elvárás az esetek 90%-ban az internet és a mobiltelefon. Konkrétan vannak helyek, ahol egyéb kapcsolatfelvételre nincs is lehetőség. A gyerekeseknek meg az iskolai kontroll is internetről érhető el, de vis major esetén még a tanítás is.

Nem tudom ezeket mivel lehetne pótolni,...de nem is hiszem, hogy vissza kellene térni a 50-100 éves metódusokhoz!

2022. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezeket mondjuk tényleg nehéz lenne pótolni, de mondjuk éhesen nem is annyira produktív az ember.
2022. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocs a szóismétlésért.
2022. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!