Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan értessem meg anyámmal,...

Hogyan értessem meg anyámmal, hogy a vegeta nem jó?

Figyelt kérdés

Két éve főzök a családra. Mindenkinek ízlik, csak anyámnak nem felel meg, mert nem teszek bele vegetát. Nem íztelen, teszek bele sót, borsot, meg ezen felül sok fűszert, zöldségeket, ugye attól függ mit főzök. Illetve szoktam házi vegetát is tenni bele, de anyámnak az sem jó, neki a bolti kell.


Régebben mikor ő főzött, 80%-ban vegeta volt benne, só alig, bors meg szinte egyáltalán nem is, majoránna, oregánó, bazsalikom stbről szinte nem is hallott. Nem nagyon használt más fűszereket, paradicsomot sem tett a pörköltbe, és idegesít hogy meg akarja mondani hogy hogyan főzzek.


Mondtam neki, hogy egészségtelen, tele van ízfokozóval, meg tényleg elveszi a zöldségek ízét a levesben pl, de nem nagyon érdekli. Szerintem nagyon megszokhatta. Én azért nem függtem rá, mert sokat ettem a mamámnál, aki jól főz és nem használ olyan xart, maximum delikátot, de nagyon keveset.


Mit javasolnátok?


2022. nov. 14. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

én egy időben természetes natur vegetåt használtam amibe semmi más nem volt mint száritot zöldsėg meg füszer.


ma már inkább fagyasztott friss füszer keverėkeket használok ,meg sot borsot és såfrånyt.

2022. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Aki szerint paradicsom nem való pörköltbe, az inkább messze kerülje el a konyhát, mert semmi keresnivalója nincs ott.
2022. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
És aki nem tesz bele, mert nem szokott, azzal mi a helyzet? Kerülje el ő is?
2022. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
#13: Először próbáld meg értelmezni a leírtakat, utána büfögj hozzá.
2022. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
31%
Sajnálom, hogy rosszul érzed magad, és ez az oldal a projekciós felületed. Lesz majd jobb, ha teszel érte.
2022. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!