Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bablevest pulyka"sonkával" is...

Bablevest pulyka"sonkával" is lehet készíteni? Amennyiben igen, milyet kell venni, hol? Tapasztalatok jöhetnek.

Figyelt kérdés
Több családtag sem bírja a sertés és egyéb húsokat (van, aki a csirkét sem), inkább a pulykát. Abból lehet sonkás bablevest csinálni?

2022. dec. 21. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél füstölt pulykacombot. Ez a legjobb opció, de a füstölt pulykamell is mehet. Nagyon finom lesz a bableves, de javaslom, hogy csak az utolsó 10 percben tedd bele, ha nem nyerset veszel, mert ezek nem hagyományos füstölésűek, csak gyorspácolásúak és ha az elején teszed a levesbe, a végére semmi íze.

[link]

2022. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2022. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Vagy csak simán nem füstölt, pulyka felsöcombból babgulyást.
2022. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan el lehet készíteni mindenféle (füstölt vagy sem) hús nélkül is, ha normálisan füszerezed, úgy is finom lesz.

Mi sok éve hús nélkül fözzük, mert van, aki nem bírja, szerintem így is tökéletes.

2022. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de szerintem a bableves simán megvan hús nélkül is. Mi nem mindig szoktunk bele tenni.
2022. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mi sem tettünk bele az elmúlt kb 2 évtizedben, épp ezért nem is tudom, hogy hogyan kell sonkával csinálni. Én eddig mindig sonka nélkül csináltam.

Most viszont kíváncsi lettem volna erre a pulykasonkásra.

2022. dec. 21. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A linkelt hússal finom lesz, ha a végén teszed bele. Létezik belőle alsócomb is, az olcsóbb és több helyen kapható, de azon a hús is kevesebb.
2022. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, köszi szépen!
2022. dec. 21. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!