Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 2 kg búza fehér finomlisztből,...

2 kg búza fehér finomlisztből, amikor készítesz fehér kenyeret, az befér egy tepsin a sütőbe vagy kétszerre kéne kisütni?

Figyelt kérdés
Átlagos méretű háztartási sütő.

2023. jan. 10. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Befer talan, de nem biztos, hogy atsul.

En 1 kg lisztbol szoktam kenyeret sutni, de kette szoktam szedni ezt is, en igy erzem jonak, igy tutira megsul belul es nem eg meg kivul.

2023. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lassan sütve átsül de lehet lapos lesz.

Meg lehet négy részre is szétszedném,praktikusabb sütni-tárolni.

2023. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első tökéletesen leírta. Nem az a fő probléma, hogy nem fér el benne, hanem az, hogy alkalmatlan ekkora kenyér egyben sütésére.
2023. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam, hogy 2 kg egészben.


De oké, köszi a segítséget, tapasztalatokat! Hasznosak a válaszok, mentek a zöldek.

2023. jan. 10. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szétszeded, se fér el. 2 kg az nagyon sok.


Sőt, ha szétszeded, tuti, hogy egybesül, mert nem fér el egymás mellett szellősen.

Ha már mindenképpen ilyen giga nagyot akarsz, fölösleges szétosztással próbálkozni, egymás mellett nem fér el, egymás alatt meg még hőlégbefúvás mellett se sül egyenletesen. (nem hőlégkeverés, azzal még annyi esély sincs)


Ez végeredményben a bő 2 kg-os kenyér.

https://www.youtube.com/watch?v=__Ld0qAbKQQ


Neked csak a liszt 2 kg, nem tudom ez élesztős, kovászos, és ezeket külön teszed még hozzá, vagy ez mindenestől 2 kg, de ezektől függően, 2 kg lisztből bő 3 kilós kenyered lesz!!!

Az hatalmas!


Úgyhogy szerintem egyben jobban elfér, mert nem kell mellette akkora helyet hagyni, (minél több darab, annál nagyobb a felület)

de még egyben hagyva is először max 1 kg.ból csinálnám!

Az is lesz vagy másfél kiló!

2023. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!