Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tényleg ennyivel rosszabb...

Tényleg ennyivel rosszabb lenne ha más köret?

Figyelt kérdés

Spaghettit készítettem, Knorr-os porból, viszont csak utána vettem észre, hogy nincs otthon tészta. Ezért rizst főztem hozzá.

Viszont a gyerekem így nem ette meg, mert hogy a spaghettit csak tésztával lehet enni.


2023. jan. 10. 18:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%
Igen azt a szószt tésztával kell enni! Rizzsel meg teljesen más. Igaza van a gyereknek
2023. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Bolognai spagetti, spagetti carbonara, spagetti aglio e olio… ezek mind mind más ételek, egy közös van bennük. A tészta, ami spagetti. A szósz viszont más…
2023. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Értem.
2023. jan. 11. 18:37
 24/26 scamdemic ***** válasza:
100%
Magyarul spagetti, h nélkül.
2023. jan. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
67%

Én személy szerint felnőtt létemre megenném a bolognai szószt rízzsel, de eléggé húznám miatta a számat.


Te egyébként nem kóstoltad meg mielőtt a gyerek tányérjára raktad?

2023. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Létezik olyan recept is, hogy bolognais rizs, nyilván meg lehet enni. De a tésztát a gyerekek jobban szokták szeretni mint a rizst.
2023. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!