Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért nem népszerű feltétnek...

Miért nem népszerű feltétnek az ananász a pizzán?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nálam népszerű, mert én szeretem a Hawai pizzát! :)
2023. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Melyik gyümölcs számít népszerű feltétnek pizzán?
2023. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Például a paradicsom
2023. febr. 3. 17:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk népszerű, az olaszoknál nem az, de ők a songoku pizza láttán is csak pislognának.
2023. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Az tény, hogy az olasz pizzán nincs ananász. De ettől még rá lehet tenni, és szerethetik is sokan.
2023. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Ennél desszertnem olyan csokiöntetes gyümölcssalátát, amiben mondjuk van banán, eper, meg paradicsom?

Na ennyire gyümölcs a paradicsom.

Ellentétben az ananásszal, aminek egy sós lepényen semmi keresnivalója sincs!

2023. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak furcsa az édes húsos sós étellel kombinálni külföldön még a gyümölcslevest is furcsálják.
2023. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

40 évig éltem Olaszországban.

Mások nevében nem nyilatkozhatok, de én nem szeretem az ananászt a pizzán. (De ettől függetlenül nem köpködném ki, ha nagyon éhes lennék)

A pizza nekem sós étel, aminek azt a bizonyos ízvilágát keresem ha azt akarok enni, az ananászt meg majd desszertként leküldöm utána, nagy kupac vanília fagylalttal és tejszínhabbal.

2023. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Nincs semmi baj az ananásszal, csak az elnevezéssel! Nem kell pizzának nevezni az ananászos cuccot, mert az nem pizza.

Lehetne a neve gyümölcsös kenyérlángos, akkor a fene sem foglalkozna vele, és eszi aki akarja.

Én maradok a hagyományos pizzánál!:)

2023. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dorian Gray ***** válasza:
47%
Volt egy olasz pizzaszakács kollégám, és az egyik vendég kért ananászos pizzát. A menün nem volt, de megkérdezte lehetne-e, a főszakács meg rábólintott, mert volt ananász, és technikailag ugye nem egy bonyolult dolog, belefért. Na ebben a pillanatban a srác azt mondta, hogy ő most kimegy a konyhából, akár ki is rúghatják, az sem érdekli, csinálja meg valaki, és amikor elvitték a felszolgálók, akkor majd visszajön és dolgozik tovább, mert nemhogy megcsinálni nem hajlandó, de még látni sem akarja :D Picit komolyan vette a pizza témát :)
2023. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!