Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt tudnék csinálni...

Milyen ételt tudnék csinálni az alul leírt feltételekkel?

Figyelt kérdés

Meg lettem bízva, hogy egy adott estére (est 8-ra) készítsek ételt 15-16 embernek. Ezzel nem is lenne semmi baj, ha ezt nem az utolsó pillanatban találják ki úgy, hogy aznapra már be vagyok táblázva.

Előkészületre rengeteg időm van, hiszen előtte nap ráérek, viszont aznap fél 3-tőól fél 5-ig és 6-tól 7-ig nem érek rá sajnos. (A 6-tól 7-ig tartó program a helyszínen lesz, így van rá esély, hogy lesz egy 5 percem közben, amikor rá tudok nézni a kajára.

Ezekkel az elkészítési feltételekkel keresek ételt, amit el tudok készíteni. Az lenne az igazi, ha egy órán belül kész lenne (7-kor beraokom a sütőbe, 8-ra készen van) vagy legalább 2 órán keresztül készülne (6 előtt berakom, 6-tól 7-ig program, 7-től tudom nézni, hogy készen van-e) úgy, hogy az első egy órában csak egyszer kell ránéznem. Így semmi olyan nem játszik, aminél végig a serpenyő mellett kell állnom (rántott, serpenyőben sült húsok pl)

Felszerelés rendelkezésre áll, csak az idővel vagyok bajosan. Tudtok olyan ételt javasolni, amit ilyen feltételekkel el tudok készíteni?



2023. márc. 6. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Hidegen tálalható sültek. Krumplisaláta.
2023. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Csinálsz egy pörköltet előző nap aztán aznap megmelegíted.
2023. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Felmelegitheto ételek, pl pörkölt. Hidegen fogyaszthatók, pl fasírt. Felkészre készíthetők, pl rakott krumpli.
2023. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Rakott ételeket elözö nap összekészíted, hütöbe teszed, és aznap átsütöd a sütöben. (Akkor sem kell mellette állni, amíg sül)
2023. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Halaszle :)
2023. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokminden szóba jöhet, attól függ, mire van igény. Szerintem a szendvics vacsorára kitűnő vendégváró. Ha a tárolást meg tudod oldani (elég lefolpackozni), délelőtt csinálhatsz például 25 szalámis, 25 körözöttes szendvicset és meg is vagy. Ha meleg ételbe gondolkozol, akkor csináld meg előző nap, vagy aznap délelőtt és este csak melegítsd meg a sütőben. Este 6-kor berakod (lefedve) a 70-80 fokos sütőbe és minden szépen átmelegszik, csak tálalni kell.
2023. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Lasagne, vagy bármilyen tepsis étel. Előző nap elkészíted, aznap csak a sütőbe kell tenni, és frissen kisütni.
2023. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Ezzel nem is lenne semmi baj, ha ezt nem az utolsó pillanatban találják ki úgy, hogy aznapra már be vagyok táblázva.


Őszinte leszek veled: SEMMIT nem csinálnék, mert azért a pofátlanságnak is van határa.

Vagy rendelnék pizzát és ennyi.


Még 3-4 fő esetén is elvárom, hogy legalább három nappal előtte szóljanak, 15! főnél pedig ez az időtartam minimum egy hét, hogy legyen időm mindent megvenni és időben összeállítani - főleg, mert a franc tudja, ki mire allergiás, vagy követ spec étrendet.

2023. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Annyira nem bonyolult a helyzet. A frissen sülteket leszámítva bármit meg tudsz csinálni.
2023. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!