Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzünk együtt a randin?

Mit főzzünk együtt a randin?

Figyelt kérdés

Átjön egy lány akivel ismerkedem, szeretnék kérni pár ötletet hogy milyen kaját csináljunk együtt 😁

Agglegény lakás szóval, viszonylag alacsony felszereltségem van 😂


Nem szükséges hat fogás, egy főétel és valami egyszerűbb desszert tökéletes lenne 😄

Köszi!



2023. márc. 12. 00:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
EMBEREK! Ez a főzős topik, nem a párkapcsolati. Kajákat kérdeztem, nem azt hogy ki mit gondol az én randimról. Erről szól az ismerkedés, hogy meglásd passzolsz e a másik emberrel.
2023. márc. 12. 14:54
 12/14 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, a modorod kívánnivalót hagy maga után, a csajnak ez nem feltétlenül lesz szimpi.
2023. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg elég nagy suttyóság, ennyi erővel ő is megtehetné, hogy tesztelget téged. A másik hogy jó nagy veréb vagy, alig ismered és ahelyett, hogy elviszed vacsorázni inkább befogod egyből főzni, sajnos elég gyakori hogy a mai férfiak így vagy hasonlóképpen viselkednek, aztán ha a nő nem kér ebből, ami szerintem evidens, akkor rögtön be van állítva aranyásónak.
2023. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
21%

Én bolognai vagy carbonara spagettit mondanék,desszertnek pedig tiramisu pohárkrémet (neten vannak receptek).


Szerintem nagyon gáz ez a sok beszólás, egyrészt semmi közötök hozzá, nem ez volt a kérdés,másrészt jó randiprogram a közös főzés.

2023. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!