Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerű pékárú,...

Milyen egyszerű pékárú, nassolnivaló finomság receptek vannak, amiket egy teljesen kezdő is el tud készíteni?

Figyelt kérdés
Jövő héten pénteken névnapos céges bulit tartunk és mindenkinek kellene vinni valami saját készítésű finomságot. Ma megpróbáltam a krumplis pogácsát, katasztrofális lett,pedig nagyon egyszerű a recept.
2023. márc. 19. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Bármit el tud készíteni egy kezdő, csak követni kell a receptet.
2023. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

A legegyszerűbbek a kevert sütemények! Minden le van írva mennyiség szerint és csak össze kell keverned a hozzávalókat, majd be a sütőbe!

Én is ezeket szoktam sütni, ha valamilyen összejövetelre megyek és mindig nagy sikere van a kevert süteményeimnek!

2023. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

én ma csináltam meg ezt a sajtos rudat!

nagyon béna vagyok a konyhában! de ez nagyon finom lett!

[link]

2023. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Linzer. Elbaşzhatatlan: 300g liszt 200g vaj, 100g cukor, 1 tojássárgája, 2 csomag vaníliás cukor, összegyúrod, kisodrod kiszaggatod, 180 fokon 7-10 percig sütöd, lekvárral összetapasztod, olvasztott feketecsokival díszíted, ha akarod.
2023. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2023. márc. 19. 18:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez volt a recept amit pontosan követtem. A lisztből végül a 400 gramm helyett közel 1500 grammot tettem bele, így már nem tapadt az egész a kezemre, de még mindig olyan volt, mint a nokedli tészta.
2023. márc. 19. 18:52
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Legközelebb a nosaltyn nézz recepteket, a legtöbbje kommentálva is van felhasználók által. Ilyen feminás receptek mindig furcsák. Amúgy a krumplitól ragadt a kezedre, a másfél kiló liszt bőven sok, kb kőhomokot sütöttél.
2023. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Vegyél bolti levelestésztát (amit tekercsben adnak, ne mélyhűtöttet).

Picit hagyod állni hűtőből kivéve, utána kitekered. Kb. 6-7 csíkra vágod, a szeletekre nyomsz egy csík ketchupot, egy csík mustárt, és ráfektetsz egy virslit. Egyik szélét megkened felvert tojással (hogy összeragadjon a tészta), és ráhajtod a virslire, kvázi becsomagolod. (Tehát olyan széles szeletekre vágod, hogy bele tudd csomagolni a virslit.)

A tetejét megkened tojással, szórsz rá pici reszelt sajtot vagy szezámmagot, majd felkarikázod falatkákra (virsli hosszától függően 5-6 részre).

Sütőpapírral bélelt tepsiben 10 perc alatt megsütöd, míg aranybarna nem lesz.

2023. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Vedd meg pékségben és mondd azt, hogy te készítetted.
2023. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, nehéz lesz választani.
2023. márc. 19. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!