Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott, natúr gesztenyepü...

Fagyasztott, natúr gesztenyepürét hogy szoktátok ízesíteni?

Figyelt kérdés
Elég,ha édesítőszerrel elkeverem és úgy eszem vagy tehetek bele joghurtot, rumot is? Hogy szokták enni?

2016. aug. 26. 10:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Naturan,cukormentesen hizlal?
2016. aug. 26. 10:15
 2/13 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire hizlal, azt a csomagolasan megnezheted a feltuntetett szenhidratmennyiseg alapjan.

En nem szoktam hozza sem cukrot, sem edesitoszert rakni, esetleg cukrozott meggyet es tejszinhabot. A rum is jo otlet szerintem

2016. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem irja rajta,annyit ir,h natur gesztenyepüré,cukor és wgyéb adalékanyag nélkül

Amugy lehwt melegen is enni?

2016. aug. 26. 10:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem irja rajta, akkor sajnos nem tudom, hogy mennyire hizlal, de ha nincs benne cukor, meg ilyesmi, akkor gondolom nagyon nem lehet artalmas.

Biztosan lehet melegen is enni, en eddig meg csak fagyott, hutohideg, es szobahomersekletu allapotaban fogyasztottam, de ha egy kicsi adagot beteszel a microba, es megkostolod, akkor el tudod donteni, hogy izlik-e

2016. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ugye nem okoz szorulást?

Esetleg van hashajto hatasa?

2016. aug. 26. 10:41
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

- ha kiengedett, közönséges húsdarálón átdarálod, és mint a készen kapott gesztenye-pürét, csoki-öntettel, tejszín habot a tetejére, és oké

- összetöröd, lefőzött kávét, rum-aromát gyúrsz hozzá, kis golyókat formázol belőle, és kókusz-reszelékbe forgatod

- esetleg a golyócskák közepébe magozott (befőtt) meggyet is rakhatsz.

2016. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
25 dkg gesztenye (gondolom, ekkora a kiszerelés) 533 kcal, 113,8 gramm szénhidrátot, 5,5 gramm zsírt tartalmaz, úgyhogy nem az a kifejezetten fogyókúrás kaja, lényegében tökmindegy, mit adsz hozzá.:-) Cukorral, rummal (vagy aromával), vaníliával és egy kevés reszelt narancshéjjal érdemes ízesíteni, a cukrot kiválthatod édesítőszerre. Picit meg lehet turbózni fahéjjal, szegfűszeggel, de szerintem az már túlzás. A meggy (befőtt) vagy egyéb pikáns, savanykás gyümölcs és a tejszínhab is jól megy hozzá.
2016. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Magas a rosttartalma, úgyhogy nem szokott szorulást okozni.
2016. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az nem lehet,a másik natur gesztenyepüré meg 120kaloria volt. Ezt gondolom már nem kell átdarálni.

Nem eszem cukrozott dolgokat meg habot,kokuszt se,de azert köszönöm

2016. aug. 26. 11:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Édesítőszerrel, kis rumaromával teheted hasonló ízűvé, mint a cukrozott társát.NEM fogyókúrás, bármennyire szeretnéd, még natúran sem. Sajnos hiába kérdezed meg ötödször is, nem tudunk jobbat ajánlani.

Kitartással, lemondással, önfegyelemmel, a kedvenc dolgok esetleges elhagyásával, de legalábbis nagyon mérséklésével lehet eredményes a fogyókúra.

Az imádott mogyoródat semmi sem fogja pótolni a fogyókúra alatt. Sem a gesztenyemassza, sem a szója, ahogy te gondolod, illetve innét vársz megerősítést, hogy majd valamelyiket lehet korlátlanul fogyasztani.

2016. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!