Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kedves házi asszonyok! Milyen...

Kedves házi asszonyok! Milyen kézi mixert vegyek ami alkalmas tojás fehérje felverésre, keményebb állagú krémek kikevérése?

Figyelt kérdés

Neked milyen van, hány éve használod stb

Hauser volt nekem 2× is megvettem ugyan azt a típust az első úgy ment tönkre kb 7.alkalommal hogy leégett a motorja pedig csak habot hulala-t vertem fel vele :D

Pár ezer forint volt nem akartam vacakolni vele mondom veszek még egyet hátha jó lesz erre az is ugyan így ment tönkre. Nem akarok még egyszer így járni nyakamon a húsvét...:) Szóval S.O.S :D



2023. ápr. 2. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Márkásat, minőségit vegyél. Ehhez nem kell háziasszonynak lenni.
2023. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem Lidl-s van, tökéletes.
2023. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez van:

[link]

Tökéletes a számomra, 60dkg lisztes pizza tésztát is ezzel dagasztottam amíg nem vettem meg a rendes robotgépet, azóta ezt csak fél adagokra használom, hogy ne koszoljam össze a nagyot ennyiért 😀

A családban másnak is ez van (csak az enyém a tálas), 3-4 éve használjuk őket hetente párszor

2023. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért csak a nőket kérdezed?
2023. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Akik abba kötöttek bele hogy miért nőket kérdezek meg hogy "ehhez nem kell tapasztalt háziasszonynak" lenni, csak annyit hogy úgy gondoltam hogy kedvesebb ez a megszólítás én még kezdő vagyok és mivel nem vagyok annyira tapasztalt a konyhában ezért gondoltam hogy impozánsabb megszólítás lesz ez, tisztelegve a tapasztalatabbak előtt révén hogy több nő sütöget mint férfi az átlag családokban.


Nem szeretném ha túl gondolnánk a kérdést én csak egy használható gépet akarok venni és a "nagyok" segítséget kértem🥺


Köszönöm, és elnézést ha valakit megbántottam abszút nem annak szántam ...

2023. ápr. 2. 13:52
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 nagyon tetszik ez a gép külsőre leírása is nagyon jó.

Azt szeretném kérdezni hogy a kábel milyen hosszú kb? Lehet elsiklottam felette :D 2×néztem át adatait de nem találtam :/

2023. ápr. 2. 13:55
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem igazán értem a kérdést... bármely bot/kézi mixer vagy robotgép képes erre, hiszen ez a feladatuk. Sőt, kézzel is felverheted, gép se kell hozzá.


Nekem amúgy bosch van. Nagyon csendes modell, imádom:

most nincs a kezem ügyében, de valószínűleg ez: [link]

Olvasgasd a véleményeket. Amihez írják, hogy csendes, azt érdemes megvenni. Ilyen olcsó kategóriában kb ez az egyetlen, amiben versenyeznek egymással a termémek. W se baj azért, ha minél magassbb szám...

2023. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
120-130cm
2023. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 én nem bírom kézzel, valószínűleg gyenge vagyok hozza azonnal zsibbad mindenem nagyon fáj :(

Emiatt is akarok gépet akármilyen meglepő.


Nyilván tudom hogy tudom olvasni a véleményeket de azért írtam ki ide a kérdést hogy tapasztalatok alapján tapasztalatabbak írjanak nekem választ akik rendszeresen használják és ha van kérdésem még feléjük akkor feltudjam tenni....

2023. ápr. 4. 10:42
 10/10 qborka ***** válasza:

Idén októberben lesz 12 éves a Scarlett szettem: habverő,aprító és mixer fej van hozzá. A bot vezetékén a külső borítás kicsit megtört,de tökéletesen működik.


Nem feltétlenül csak a neves,drágább dolgok a jók.


A Hauser tálas mixerem olyan 8 éves,fél kg lisztig jól dagaszt.


Igaz, nincsenek napi használatban.

2023. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!