Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hamisgulyást szeretnék főzni,...

Hamisgulyást szeretnék főzni, leírnátok az alapanyagokat, és az elkészítést?

Figyelt kérdés

Kezdő szinten van a főzőtudományom,ilyet még nem főztem,és a recept könyv nem írja le pontosan mit is rakhatok bele,annyit ír leveszöldség,(nekem van itthon sárgarépa,krumpli,zellerlevél ennyi elég bele?nokedlit baj lenne ha raknék bele?).Ízesítést egyáltalán nem ír.

Bocs a sok kérdésért,csak segítőkész válaszokat kérnék.

Előre is köszönöm!


2010. okt. 8. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csinálsz egy pörköltalapot (hagymát megpirítod, rá a piros porpaprika), majd beleteszed a zöldségeket (s.répa, zeller, ha levél van, az is jó, petrezselyemgyökér+zöldje, krumpli), felengeded vízzel, megfőződ, és szaggathatsz bele nokedlit vagy csipetkét. De ha valami apró tésztát főzöl bele, az is jó.

Én a gulyáslevesbe mindig rakok köménymagot és gulyáskrémet, nagyon feldobja az ízét.

2010. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ízesítés, hát az ízlés szerint só, bors. Meg amit írtam, kömény, meg gulyáskrém.
2010. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Hagymát olajon mergpárolsz, beleteszed a 1,5*1,5 cm-es kockákra vágott burgonyát, kicsit megfuttatod, majd jöhet bele a sárgarépa, a zöldborsó. Ezt is kicsit megfuttatod. Van aki szokott bele rakni fehérrépát is. Maj beleszóród az apróra vágott petrezselyemzöldet. Leveszed a tűzről, picit hagyod, hogy kihüljön, majd mehet bele pirospaprika.

Visszateszed a gáztüzhelyre, felöntöd hideg vízzel. ízesíted sóval borssal. majd megfőzöd a zöldségeket. Mikor megfőtt rendesen beállítodf az ízét, majd egy kevés csípőspistát raksz bele. tálaláskor meg a csészében lévő levest megszóród apróra vágott petrezselyemmel

2010. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát nekem minden hozzávalóm van csak petrezselyem gyökér nincs,az nagy baj?

Amúgy köszi a gyors választ,legalább már tudom hogy kezdjek hozzá!

2010. okt. 8. 13:13
 5/14 anonim ***** válasza:
nem nagyon szükséges.
2010. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

igen, a répa a zeller /levél/ tökéletesen elég bele.

és valóban a kömény teszi gulyásossá, a tulajdonképpeni

krumplilevest.

2010. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kriszti83 ***** válasza:
2010. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
És ki az a szerencsétlen akivel megeteted?Legalább 1/2kg akármilyen húst rakjál bele.Mifelénk a gulyás marha húsból van,a hamis gulyás sertésből vagy szárnyasból.Amiket itt leírtak az még burgonya levesnek is sz@r./lehet nyomkodni a %-ot lefele/
2010. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:14

A hamis gulyás attól "hamis", hogy nincs benne hús. Az, hogy tifelétek hogy csinálják, az teljesen mindegy, attól még más szeretheti.

2010. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

20:14-es!

Ha nem értesz hozzá,minek szólsz bele?képzeld megcsináltam és nagyon finom lett el is fogyott mind,és a páromnak főztem.De szerintem ezt még egy ovis is tudja hogy attól hamis hogy hiányzik a hús!

Amúgy mindenki másnak köszönöm a segítséget,a páromnak ízlett!(meg nekem is :)

2010. okt. 9. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!