Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik volt a legerősebb...

Melyik volt a legerősebb cukorka/rágó/étel amit ettél?

Figyelt kérdés
Nekem az Airwawes fekete cukorkája.Nagyon erős.
2010. okt. 9. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Sötétkék tictac. Már nincs is... :D Keserű volt.
2010. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem a kínait, és egyszer egy fesztiválon volt is kint ilyen "sátruk" vagy mi, és ott vettünk, éééés az baromira csípős volt...

pedig ettem már előtte rengetegszer kínait, de az.... rendesen bekönnyeztem...:'D

Amúgy a rágókból nekem is az airwawes fekete, akkor ettem előszőr és utoljára....:D

amúgy nem szertem a nagyon mentolos, erős rágókat cukrokat...

2010. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Airwawes fekete nem olyan húzós, de nem ízlett. Legerősebb ételem egy szegeden kertben termett csípős zöld paprika volt. Fogadást kötöttünk hogy ki tudja minden egyéb köret nélkül elfogyasztani az egészet. :)

Ezt azóta is bánom, ha rágondolok... Iszonyatosan durva volt, egy fél napig fájdalmasan bizsergett a szám utána, aztán wc se volt vmi kellemes.

2010. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!