Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit egyek reggelire hogy ne...

Mit egyek reggelire hogy ne legyek éhes napközben? (Leghamarabb 3kor tudok ebédelni)

Figyelt kérdés

2023. máj. 10. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a zabkása működik ilyen esetben a legjobban. 60 g aprószemű zab, 200 ml tej, fahéj, és ha kész, fagyasztott gyümölcsöt keverek bele, így gyorsan kihűl. Mikróban 2-3 perc alatt kész. Lehet, hogy érdemes másfél adaggal próbálkoznod, azért a délután 3 elég későn van.


Aztán lehet, hogy neked más működik, ez egyénfüggő valamennyire. Kísérletezni kell. Az ideális az lenne, ha nem éheznél ilyen hosszú ideig, de nem ez volt a kérdés.

2023. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
És reggelizni mikor? Az 1-es finomat írt, de nekem a zabkása olyan, hogy eltelít könnyen, de hamar éhes leszek. Én inkább „mindent bele” rántottát javasolnék, parasztreggelit, ilyesmiket.
2023. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

A zabkása gyors felszívódású, hamar éhes leszel tőle.

Egyél tojást (főve, sütve, ahogy szereted), teljes kiőrlésű kenyeret, ha eszel kenyeret, esetleg még egy almát vagy banánt utána. Vagy tonhal pirítóssal. Én ezeket szoktam.

A péksütiket is felejtsd el ha nem akarsz hamar éhes lenni.

2023. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Rizs tonhallal, tojás teljeskiőrlésű kenyérrel, csirkemell zöldséggel.
2023. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Szalonnás rántotta, sok kenyérrel, meg legyen a zsebedben vagy 2 snikers.
2023. máj. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Sparos nagyszerű zabpehely felöntve forró vízzel. 10perc alatt elkészül és a teteje szórok olajos magvakat. Azért kitart egy jó darabig és a kaka is könnyebben megyen tőle.
2023. máj. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Teljes kiőrlésű kenyér, péksüteményt ezek lassan szívódnak fel és hozzá tojás,kolbász, szalonna sok zöldséggel.
2023. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kevés teljes kiőrlésű kenyér, rántotta, erdélyi szalonna, jó kemény körte, paprika, lilahagyma... én ilyeneket szoktam.
2023. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is zabra szavazok, ez éppenhogy lassú felszívódású. Ha utána hamar éhes valaki, akkor egyszerűen keveset evett, és/vagy nem várta meg, hogy felszívódjon, ami órákig is tarthat. Egyél müzlit, vagy zabpelyhet saját kiegészítőkkel, ahogy szereted, de jó sokat, akár 15-20 dekát, nem tudom, mennyit szoktál enni másból. Soknak hangzik, de mivel lassan szívódik fel, meg sem érzed.
2023. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Általában az lakat jól, amiben van komplex szénhidrát (zab, teljes kiorlesu pekaru stb), valami fehérjeforrás (tojás, hal, hus, sonka stb) valami rostforrás (huvelyes, a teljes kiorlesu pekaru meg sok zoldseg) és valami zsírforrás.

A sima zabkása szerintem nagyon keveseknél sműködik, az csak szßnhidrát meg rost. De ha teszel hozzá mandula gagy mogyoróvajat két nsgy kanállal meg eszel hozzá egy rántottát akkor jó lehet.


Vagy egy fullos szendvics, sonkával, sajtkrémmel, sajttal, sok zöldséggel


Vagy egy bab/lencsekrém


Vagy tohásrántotta kenyérrel, zöldsßggel


Nyilván mivel 5-6 órára kell jóllakni, nagyobb adag kell mint amit amúgy ennél

2023. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!