Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukormentes fánk létezik valahol?

Cukormentes fánk létezik valahol?

Figyelt kérdés

Cukormentes diétát tartok, de nagyon megkívántam egy fánkot.

Elkészítés nem opció ugyanis csak én enném és 1 db-ért nem érdemes neki állni, többet pedig nem szeretnék csinálni a diéta miatt.

Kapható valahol cukormentes?

Lehet töltött is vagy csokis tetejű, de akkor az megint csak nem diétás.

Milyen opciók vannak ?:D


2023. máj. 22. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha a cukormentes annyit jelent nálad, hogy kevés szénhidrát, akkor a fánk nem jó ötlet, ugyanis a liszt tele van keményítövel, ami szintén gyors szénhidrát, az a kevés cukor, ami benne van elenyészö ehhez képest.
2023. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Egy fánk nem vágja tönkre a diétát, de még 2 sem.
2023. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Tudom, hogy írtad elkészítés nem opció, de én nagyon ajánlom az "Éden Prémium Bake-Free Lángos-fánk lisztkeverék"-et (és az ehhez hasonlókat) kb. 10 perc alatt megvan a fánk, persze, nem olyan mint az igazi ismert és szeretett fánk, de mégis csak valami :)



Illetve nem tudom hova valósi vagy, de Budapesten van több cukormentes cukrászda, hátha van fánk is a kínálatban.

2023. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
55%
szerintem édesítős igen van.
2023. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!